اشکذر خبر

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124

مجلس بزرگداشت جان‌باختگان حادثه منا در خضرآباد برگزار شد

شناسه خبر : 44735 | تاریخ انتشار : : 14 مهر 1394 - 9:23 | ارسال توسط :

به گزارش خبرنگار اشکذر نیوز از خضرآباد، مراسم بزرگداشت و يادبود جان‌باختگان مظلوم فاجعه‌ منا از طرف امام‌جمعه بخش خضرآباد در امام‌زاده سيدکافي کافي آباد با حضور جمعی از مسئولان بخش خضرآباد و اقشار مختلف مردم برگزار شد. حجت‌الاسلام غالبي امام‌جمعه بخش خضرآباد حوادث رخ داده در مکه را از بی‌لیاقتی حکام سعودي دانست و […]

به گزارش خبرنگار اشکذر نیوز از خضرآباد، مراسم بزرگداشت و يادبود جان‌باختگان مظلوم فاجعه‌ منا از طرف امام‌جمعه بخش خضرآباد در امام‌زاده سيدکافي کافي آباد با حضور جمعی از مسئولان بخش خضرآباد و اقشار مختلف مردم برگزار شد.

حجت‌الاسلام غالبي امام‌جمعه بخش خضرآباد حوادث رخ داده در مکه را از بی‌لیاقتی حکام سعودي دانست و گفت: مکه خانه خدا که بايد امن‌ترین محل باشد این‌گونه ناامن کرده‌اند و لذا آل سعود ديگر لياقت برگزاري مراسم حج را ندارد و برگزاري مراسم بزرگ حج بايد به کشورهاي اسلامي واگذار شود.

تلاوت آياتي از کلام ا…وحي به ياد دو قاري قرآن حاج حسن دانش و حاج محسن حاجی‌حسنی و مداحی يکي از مداحان اهل‌بیت از دیگر برنامه‌های این مراسم معنوی بود.

مجلس بزرگداشت جان‌باختگان حادثه منا در خضرآباد مجلس بزرگداشت جان‌باختگان حادثه منا در خضرآباد مجلس بزرگداشت جان‌باختگان حادثه منا در خضرآباد مجلس بزرگداشت جان‌باختگان حادثه منا در خضرآباد مجلس بزرگداشت جان‌باختگان حادثه منا در خضرآباد

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/dx7oz

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124