اشکذر خبر

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124

متوسط خاموشی به ازای هر مشترک در طول سال ۲۹ دقیقه بوده!!

شناسه خبر : 94253 | تاریخ انتشار : : 29 شهریور 1399 - 21:04 | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر خبر، مهندس آرش نواب در بازدید از برق شهرستان مهریز و دیدار چهره به چهره با مشترکین و کارکنان برق آن مدیریت ، از کاهش ۶۳ درصدی خاموشی برق در این شهرستان خبر داد و گفت : میزان انرژی توزیع نشده در دو سال قبل ، ۱۰٫۹ مگاوات ساعت بود که این […]

به گزارش اشکذر خبر، مهندس آرش نواب در بازدید از برق شهرستان مهریز و دیدار چهره به چهره با مشترکین و کارکنان برق آن مدیریت ، از کاهش ۶۳ درصدی خاموشی برق در این شهرستان خبر داد و گفت : میزان انرژی توزیع نشده در دو سال قبل ، ۱۰٫۹ مگاوات ساعت بود که این رقم تا پنج ماهه امسال به ۴٫۵ مگاوات کاهش یافت.
وی وصول مطالبات شهرستان مهریز را مطلوب دانست و ضمن قدردانی از مشترکین این شهرستان ، افزود : سال گذشته مهریز با ۱۰۴ درصد در وصول مطالبات، رتبه نخست کل استان را به خود اختصاص داد و امیدواریم این درصد تا پایان شش ماهه نخست از رقم ۹۱٫۷ درصد به میزان مطلوب ارتقا یابد.
مهندس نواب یادآور شد : پروژه تامین روشنایی اهالی شهرک باقرخان مهریز تا پایان شهریور به پایان خواهد رسید و اجرای پروژه روشنایی بلوار شهیدان شفیع ، منوط به آزادسازی کامل مسیر و عقد تفاهم نامه همکاری با شهرداری است.
این مسئول با اشاره به افزایش چهار برابری هزینه اجرای پروژه ها نسبت به سال قبل ، به ضرورت کاهش هزینه ها در همه بخش ها اشاره ای کرد و ضمن تاکید بر تسهیل خدمات به مشترکین ، دستور داد : مشکلات وضعیت ارتباطی شهرستان و افزایش سرعت برقراری ارتباط از طریق فیبر نوری ، به سرعت مرتفع شود .
مهندس نواب حمایت از پیشکسوتان برق مهریز و رسیدگی به وضعیت سلامت و معیشت آنان را موضوع با اهمیت دیگر خواند و در بخش دوم سخنان خود ، تاکید کرد : به دلیل پراکندگی مشترکین در حوزه مهریز ، نیاز این مجموعه با افزایش یک اکیپ دیگر نصب لوازم اندازه گیری برای کاهش مدت زمان نصب انشعاب برطرف شود.
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان یزد اصلاح برخی فرآیندهای اداری با رویکرد الکترونیکی کردن آن را مورد تاکید قرار داد .

منبع:دفتر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان یزد

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/N2RV2

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124