اشکذر خبر

پیشنهاد ویژه
تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec
فرماندار اشکذر:

متقاضیان واجد شرایط جهت واریز وجه طرح اقدام ملی مسکن اشکذر اقدام نمایند

شناسه خبر : 101072 | تاریخ انتشار : : 12 شهریور 1400 - 6:58 | ارسال توسط :

فرماندار شهرستان اشکذر در نشست شورای مسکن با بیان اینکه تعداد ۲۰۲ نفر از متقاضیان طرح اقدام ملی مسکن اشکذر واجد شرایط شناخته شده‌اند؛ افزود: تاکنون ۸۰ نفر واریز وجه کرده‌اند و بقیه متقاضیان واجد شرایط نیز باید جهت تسریع در آغاز عملیات اجرایی نسبت به واریز وجه اقدام نمایند.

به گزارش اشکذر خبر؛ در نشستی به ریاست فرماندار شهرستان اشکذر و با حضور اعضای شورای مسکن شهرستان، تعهدات دستگاه و ادارات مربوطه نسبت به حوزه مسکن شهرستان اشکذر بازخوانی و بررسی شد.

هادی‌نسب فرماندار شهرستان اشکذر در این نشست با بیان اینکه تعداد ۲۰۲ نفر از متقاضیان طرح اقدام ملی مسکن اشکذر واجد شرایط شناخته شده‌اند؛ افزود: تاکنون ۸۰ نفر واریز وجه کرده‌اند و بقیه متقاضیان واجد شرایط نیز باید جهت تسریع در آغاز عملیات اجرایی نسبت به واریز وجه اقدام نمایند.

فرماندار اشکذر درادامه به شرایط بحرانی برخی از واحدهای مسکن مهر اشکذر اشاره و خاطرنشان کرد: درحال حاضر ۱۷ قطعه زمین به ساکنان ۱۷ واحد مسکن مهر اشکذر واگذار شده و انتظار می‌رود دستگاه‌های مربوطه درخصوص تسهیل مراحل ساخت واحدهای جدید، همکاری لازم را داشته باشند.

گفتنی است در این نشست ضمن ارائه گزارش از سوی اعضای حاضر در این نشست، تعهدات و اقدامات دستگاه‌ها نسبت به مسکن مهر، مسکن معلولین، طرح اقدام ملی مسکن و مسکن روستایی درشهرستان اشکذر بازخوانی و بررسی شد.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/Jod3Q

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

پیشنهاد ویژه
تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec