اشکذر خبر

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec

مبنای تصمیم گیری ما در شهرستان بر اساس خرد جمعی است/بودجه و اعتبارات شهرستان در سال جاری 27 درصد کاهش یافته

شناسه خبر : 30012 | تاریخ انتشار : : 27 تیر 1393 - 19:17 | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر نیوز، به منظور بررسی مسائل و مشکلات شهرستان اشکذر، جلسه ای با حضور اعضای شوراهای شهر و روستاهای شهرستان اشکذر در سالن کوثر فرمانداری تشکیل شد. در ابتدای این جلسه مشترک  تعدادی از نمایندگان شوراها از مناطق اشکذر،خضرآباد و رستاق به بیان مهمترین مشکلات  و درخواست های مردم مناطق خود پرداختند. در […]

به گزارش اشکذر نیوز، به منظور بررسی مسائل و مشکلات شهرستان اشکذر، جلسه ای با حضور اعضای شوراهای شهر و روستاهای شهرستان اشکذر در سالن کوثر فرمانداری تشکیل شد.

در ابتدای این جلسه مشترک  تعدادی از نمایندگان شوراها از مناطق اشکذر،خضرآباد و رستاق به بیان مهمترین مشکلات  و درخواست های مردم مناطق خود پرداختند.

در ادامه فرماندار اشکذر به بیان گزارش عملکرد فرمانداری در 5 ماه گذشته پرداخت و گفت: در این مدت جلسات متعددی را با شوراها، نخبگان، فرهیختگان، علما، هیات مذهبی، بانوان، جوانان و … برگزار کردیم و مبنای تصمیم گیری ما در شهرستان بر اساس خرد جمعی است.

شاه حسینی افزود: بودجه و اعتبارات شهرستان اشکذر در سال جاری 80 میلیارد ریال می باشد که نسبت به سال گذشته 27 درصد کاهش یافته است و از این مبلغ 44 میلیارد ریال سهم شهرستان از بودجه تخصیص یافته استان و 10 میلیارد از سهم اعتبارات تبصره 55 و 25 میلیارد ریال سهم شهرستان از اعتبارات ماده 180 متعلق به مناطق کمتر توسعه یافته می باشد.

وی افزود: ما بر این اساس توسعه متوازن بودجه ها در سطح شهرستان تقسیم کردیم.

فرماندار اشکذر در پایان این نشست، به سوالات و مشکلات مطرح شده پاسخ گفت.

جلسه با ضیافت افطاری به پایان رسید.

منبع: روابط عمومی شورای اسلامی شهر اشکذر

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/cstG2

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec