اشکذر خبر


مباحثه هشتاد دانش آموز دختر ممتاز شهرستان اشکذر با یک استاد دانشگاه

شناسه خبر : 104017 | تاریخ انتشار : : ۰۱ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۱:۲۸ | ارسال توسط :

سرپرست فرمانداری شهرستان اشکذر: کانون دختران فاطمی شهرستان اشکذر یعنی اینکه باید ظرفیت های نوجوانان شناخته شود و این جلسه تازه نقطه شروع این کار است و ادامه خواهد داشت.

به گزارش اشکذر خبر؛ پنج شنبه ۳۰ دی ماه ۱۴۰۰ به مناسبت میلاد باسعادت حضرت زهرا (س) حسینیه شهدای اشکذر میزبان یک سخنرانی متفاوتی بود.

بر اساس این گزارش؛ این جلسه جلسه بیشتر از آنکه سخنرانی غفرانی استاد دانشگاه با دخترهای ممتاز مقطع متوسطه اول مدارس شهرستان اشکذر باشد؛ مباحثه و مناظره ای بود پیرامون موضوع حجاب به طوریکه در ابتدای این جلسه روح الله ردایی سرپرست فرمانداری شهرستان اشکذر ضمن خوش آمدگویی مربیان، مدیران و دانش آموزان دختر متوسطه اول شهرستان اشکذر به این جلسه گفت: کانون دختران فاطمی شهرستان اشکذر یعنی اینکه باید ظرفیت ها ی نوجوانان شناخته شود و این جلسه تازه نقطه شروع این کار است و ادامه خواهد داشت.

در ادامه غفرانی با طرح یازده سوال هشتاد دانش آموز شرکت کننده در این مراسم را وارد مباحثه ای کرد با این نتیجه که “حجاب قبل از آنکه یک بحث شرعی باشد یک بحث عقلی و فطرت” است.

همچنین در حاشیه جلسه “کانون نخبگان دختران فاطمی” نمایشگاهی از آثار کارهای هنری دختران متوسطه اول به همراه نمایشگاه کتاب وقف در گردش برگزار شده بود

شایان ذکر است؛ اولین جلسه کانون دختران فاطمی شهرستان اشکذر به دعوت و میزبانی فرمانداری اشکذر با همکاری حوزه‌ مقاومت شهدای بسیج دانش آموز شهرستان اشکذر، اداره آموزش و پرورش و حوزه علمیه فاطمیه اشکذر برگزار کرده بود.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/bIvFW

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تکمیل کنید *