اشکذر خبر

ماه محرم فرصتی مناسب برای احیای فرهنگ عاشورایی است

شناسه خبر : 66868 | تاریخ انتشار : : ۲۲ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۴:۲۴ | ارسال توسط :

به گزارش خبرنگار اشکذر خبر از خضرآباد، جلسه مسئولان هیئت های مذهبی بخش خضرآباد با حضور امام جمعه این بخش، رئیس اداره تبلیغات اسلامی اشکذر و مسئولان هیئت های عزادار در محل مسجد روستای هامانه از توابع دهستان کذاب برگزار شد. حجت الاسلام پورقیومی رئیس اداره تبلیغات اشکذر، گفت: این جلسه با هدف هماهنگی و […]

به گزارش خبرنگار اشکذر خبر از خضرآباد، جلسه مسئولان هیئت های مذهبی بخش خضرآباد با حضور امام جمعه این بخش، رئیس اداره تبلیغات اسلامی اشکذر و مسئولان هیئت های عزادار در محل مسجد روستای هامانه از توابع دهستان کذاب برگزار شد.
حجت الاسلام پورقیومی رئیس اداره تبلیغات اشکذر، گفت: این جلسه با هدف هماهنگی و برنامه ریزی مراسم تاسوعا و عاشورای حسینی و ارتقا نقاط قوت و برطرف شدن نقاط ضعف برنامه ها برگزار شد.

امام جمعه بخش خضرآباد هم در این جلسه با اشاره به اینکه ماه محرم باید درس ایثار و ازخودگذشتگی به مردم بدهد، اظهار داشت: ماه محرم فرصتی مناسب است تا فرهنگ عاشورایی را بهتر از سال های قبل احیا کنیم.
حجت الاسلام غالبی از دست اندرکاران برگزاری مراسم عزاداری در بخش خضرآباد خواست تا ضمن رعایت نظم در ورود و خروج از مساجد تکایا و حسینیه ها برنامه های خود را طوری تنظیم نمایند تا تمام عزاداران حسینی بتوانند در نمازهای جماعت مخصوصا نماز ظهر عاشورا شرکت کنند.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/hniF5

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تکمیل کنید *