• کد خبر: 39459
   منتشر کننده: مصطفی خاکساری
    تاریخ انتشار: شنبه 29 فروردین 1394 - 06:59
  امام جمعه اشکذر:
  امام جمعه اشکذر در خطبه های نمازجمعه این هفته، ماه رجب را مقدمه ای برای وارد شدن به ماه خدا و ماه نزول رحمت الهی دانست.

  به گزارش اشکذر نیوز، در خطبه های این هفته نماز جمعه «حجت الاسلام والمسلمین طالبیان» امام جمعه اشکذر  با اشاره به فرارسیدن ماه رجب المرجب اظهار داشت: این ماه عزیز مقدمه ای است برای وارد شدن به ماه خدا و در این ماه شاهد  بیشترین نزول رحمت خداوند هستیم.

  امام جمعه اشکذر در ادامه شعائر و مناسبت های دینی را در این ماه زیاد توصیف کرد و افزود: از جمله این شعائر دینی می توان به ولادت های امامان معصوم باقر، جواد و امیرالمومنین (ع) و بعثت نبی اکرم (ص) و شهادت امامان معصوم هادی و کاظم (ع) اشاره داشت.

  طالبیان ماه رجب را ماه مناسبی برای بجا آوردن روزه های قضای گذشته دانست و خاطر نشان کرد: در این ماه برنامه اعتکاف هر سال پر شور تر از سال قبل همزمان با تمام کشور در اشکذر نیز برگزار می شود.

  وی با توجه به نزدیکی روز 29 فروردین سالروز تاسیس ارتش به دستور امام خمینی (ره) گفت: از جمله مهمترین وظایفی که برای ارتش مشخص شده است را میتوان به حفظ و حراست از مرز های کشور و تلاش برای حفظ نظام و مقابله با دشمنان دانست.

  حجت‌الاسلام طالبیان ضمن انزجار از رفتار رژیم آل سعود و دیگر کشورهای هم‌پیمان آن‌ها ادامه داد: مجامع بین‌المللی با آمریکا و دیگران مستکبران در راستای اهداف شوم  و پلید هم کاری می کندو بار دیگر با تصویب قطعنامه‌ای که به‌نوعی مردم یمن را از دفاع خود محروم می‌کرد و دست متجاوزان را نسبت به تجاوز به این مردم بی‌گناه باز کرند و چراغ سبز خود را برای ظالمان نشان دادند.

   

   

  لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/1oaoH

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *