اشکذر خبر

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124

صید “صیاد”در دل کویر رستاق!+عکس

شناسه خبر : 28389 | تاریخ انتشار : : 18 اسفند 1392 - 15:29 | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر نیوز؛با توجه به تماسهای مکرر مردمی به محل حادثه که در روستای عزآباد اشکذر بود مراجعه کردیم. سید علی حسینی پور مسئول شورای حل اختلاف حوزه1روستایی اشکذر(رستاق)که شاهد عینی ماجرا بود در گفتگو با خبرنگار اشکذر نیوز گفت:این دو نفر حدود یک سال است که در رستاق زندگی می کنند و با […]

به گزارش اشکذر نیوز؛با توجه به تماسهای مکرر مردمی به محل حادثه که در روستای عزآباد اشکذر بود مراجعه کردیم.

DSC_0429
سید علی حسینی پور مسئول شورای حل اختلاف حوزه1روستایی اشکذر(رستاق)که شاهد عینی ماجرا بود در گفتگو با خبرنگار اشکذر نیوز گفت:این دو نفر حدود یک سال است که در رستاق زندگی می کنند و با توجه به شناخت به مردم منطقه و سوءاستفاده از سادگی و پاکی مردم منطقه مبادرت به فروش ماهی های حرام گوشت کوسه و گربه ماهی در بین مردم نمودند.
حسینی پور گفت:این ماهی ها که فاقد سر و دم و همچنین پولک بوده اند به عنوان ماهی شیر به مردم فروخته میشده است.
وی در پایان از مردم عاجزانه تقاضا کرد که به هیچ عنوان از فروشندگان دوره گرد و دست فروش چیزی را خرید ننموده و به محض رویت با فوریتهای پلیسی110 تماس بگیرند.
عضو شورای حل اختلاف رستاق در پایان نیز فرصت را غنیمت شمرد و از پرسنل خدوم پاسگاه انتظامی رستاق بدلیل سرعت عمل در دستگیری متهمان تقدیر و تشکر کرد.
شایان ذکر است که محموله ماهی ضبط شده بیش از یک تن گوشت میباشد و2متهم دستگیر شده جهت سیر مراحل قانونی به دادگستری اشکذر تحویل داده شدند.
ماهیان حرام گوشت رستاق ماهیان حرام گوشت رستاق ماهیان حرام گوشت رستاق ماهیان حرام گوشت رستاق ماهیان حرام گوشت رستاق ماشین توقیفی ماهی فروشی متهم دستگیر شده با ماشین

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/y92Ow

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124