اشکذر خبر

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124

“لودر” ميلياردی قاچاق در اشکذر توقيف شد

شناسه خبر : 52849 | تاریخ انتشار : : 06 خرداد 1395 - 11:33 | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر خبر ، فرمانده انتظامی شهرستان اشکذر  درباره جزئيات اين خبر گفت: در راستاي مبارزه با کالاي قاچاق و ارز، ماموران پليس آگاهي با کسب خبري از وجود يک دستگاه لودر قاچاق در يک واحد صنعتي بررسي موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.   “حسين ثقفي” ادامه داد: ماموران انتظامي پس از […]

IMAGE11464243244955به گزارش اشکذر خبر ، فرمانده انتظامی شهرستان اشکذر  درباره جزئيات اين خبر گفت: در راستاي مبارزه با کالاي قاچاق و ارز، ماموران پليس آگاهي با کسب خبري از وجود يک دستگاه لودر قاچاق در يک واحد صنعتي بررسي موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

 

“حسين ثقفي” ادامه داد: ماموران انتظامي پس از هماهنگي با مقام قضائي، در بازرسي از اين واحد صنعتي يک دستگاه “لودر” قاچاق به ارزش چهار ميليارد ريال را کشف و در اين زمينه يک متهم را نيز دستگير کردند.

 

ثقفي افزود: متهم اين خودرو را از غرب کشور، بدون مجوز گمرکي و به صورت قاچاق به يزد وارد کرده بود که توسط ماموران پليس آگاهي دستگير و خودروي قاچاق نيز توقيف شد.

 

فرمانده انتظامي شهرستان اشکذر تصريح کرد: متهم با دستور قاضي پرونده و با صدور قرار قانوني هشت ميليارد ريالي، روانه زندان شد.

“پایگاه خبری پلیس ایران”

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/t1wrT

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124