اشکذر خبر

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec

لزوم پایبندی عموم مردم به مسیر جدید تشییع جنازه

شناسه خبر : 86977 | تاریخ انتشار : : 19 آذر 1398 - 8:55 | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر خبر؛ اردیبهشت‌ماه سالجاری خبر تعیین مسیر جدید برای مراسم تشییع جنازه شهروندان شهر اشکذر بر روی خروجی این پایگاه خبری قرار گرفت. بنابر این خبر؛ مهدی جعفری‌پور اعلام کرده بود: با اشاره به بار ترافیکی خیابان طالقانی در زمان برگزاری تشییع جنازه‌های اشکذر؛ مسیر فعلی تشییع جنازه مشکلات متعددی را برای ساکنین […]

به گزارش اشکذر خبر؛ اردیبهشت‌ماه سالجاری خبر تعیین مسیر جدید برای مراسم تشییع جنازه شهروندان شهر اشکذر بر روی خروجی این پایگاه خبری قرار گرفت.

بنابر این خبر؛ مهدی جعفری‌پور اعلام کرده بود: با اشاره به بار ترافیکی خیابان طالقانی در زمان برگزاری تشییع جنازه‌های اشکذر؛ مسیر فعلی تشییع جنازه مشکلات متعددی را برای ساکنین و کسبه خیابان طالقانی بوجود می‌آورد که این مشکلات اعتراض‌های متعددی را در پی داشته است.
در ادامه شهردار اشکذر با اشاره به اینکه اعتراضات مردمی به شورای شهر، شهرداری و دفتر امام جمعه اشکذر ایجاد راهکار جدیدی را برای حل این معضل می طبید؛ کرده بودد: به همت امام جمعه اشکذر جلسه‌ای با حضور فرماندار، اعضای شورای شهر، شهردار، فرمانده نیروی انتظامی، رئیس سازمان تبلیغات و جمعی از معتمدین اشکذر در دفتر امام جمعه اشکذر تشکیل شد.
وی به بررسی راهکارهای متعدد و مطرح شده در این جلسه اشاره و اینگونه بیان داشته بود که: راهکار های متعددی مورد بحث و بررسی قرار گرفت که در نهایت به اتفاق آرا تصمیم بر آن شد تا از این پس مراسم تشییع جنازه‌های اشکذر از مسیر جدید برگزار گردد.
شهردار اشکذر مسیر جدید تشییع جنازه را از میدان شهدای اشکذر واقع در روبروی روضه الشهدای اشکذر اعلام و بیان کرد: پس از تجمع مردم در میدان شهدا تشییع جنازه به سمت روضه الشهدای اشکذر برگزار و در مقابل قبور شهدا با قرائت نماز میت، مراسم تشییع جنازه برگزار می گردد.

اما حالا و در بعضی موارد دیده میشود؛ برخی از شهروندان به این برنامه‌ریزی و اجماع حاصل شده در راستای نظم عمومی؛ پایبند نبوده و از مسیرهای دیگری چون: از درب منزل، حسینیه حاج رجبعلی، حسینیه سفید و دیگر اماکن تشییع جنازه اموات خود را برگزار میکنند.

به خاطر داشته باشیم؛ پایبندی به نظم عمومی همواره یکی از محورها و ارکان مهم زندگی بوده است. اهمیت این اصل هنگامی نمایان میشود؛ که موضوع محل بحث؛ از آیین‌های مذهبی نیز باشد.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/6sOCM

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec