اشکذر خبر

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec

لزوم جابجائی ورزشگاه ۲۲ بهمن اشکذر

شناسه خبر : 89927 | تاریخ انتشار : : 16 اسفند 1398 - 11:01 | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر خبر؛ شهرستان اشکذر اسفندماه را در حالی آغاز کرد؛ که در همان هفته اول با برگزاری مراسم تودیع و معارفه روسای قبلی و فعلی اداره ورزش و جوانان در سالن کوثر فرمانداری این شهرستان بودیم.  در پی این تغییر و جابجایی دشت آبادی از اداره ورزش و جوانان شهرستان اشکذر رفت و […]

به گزارش اشکذر خبر؛ شهرستان اشکذر اسفندماه را در حالی آغاز کرد؛ که در همان هفته اول با برگزاری مراسم تودیع و معارفه روسای قبلی و فعلی اداره ورزش و جوانان در سالن کوثر فرمانداری این شهرستان بودیم.  در پی این تغییر و جابجایی دشت آبادی از اداره ورزش و جوانان شهرستان اشکذر رفت و حسینی بر مسند مدیریت این اداره نشست.

ضمن تقدیر و تشکر از تلاش های دشت آبادی و خوش آمدگوئی به حسینی و آرزوی موفقیت برای این مدیر با انگیزه؛ به نظر می آید اولویت این اداره باید بر اساس پیگیری انتقال ورزشگاه ۲۲ بهمن اشکذر پایه گذاری شود. چه اینکه رئیس سابق این اداره در مردادماه سالجاری طی مصاحبه پایگاه اطلاع رسانی اشکذر خبر با عنوان انتقال ورزشگاه ۲۲ بهمن اشکذر در دستور کار اداره ورزش و جوانان شهرستان از جابجائی ورزشگاه  ۲۲ بهمن این شهرستان خبر داده بود.

طی این مصاحبه عباس دشت آبادی با اشاره به اینکه ورزشگاه ۲۲ بهمن شهرستان اشکذر در کنار جاده سنتو قرارگرفته است و ضمن یادآوری طرح تعریض این جاده و نیز با اشاره به بحث آلودگی هوا تأکید کرد: بحث انتقال ورزشگاه ۲۲ بهمن شهرستان اشکذر در دستور کار اداره تربیت این شهرستان قرارگرفته است.

وی مکان جایگزین این ورزشگاه را اراضی غرب چرخاب معرفی کرد و با اشاره به نزدیکی این منطقه به جاده کمربندی و آب‌وهوای خوب این منطقه را ازجمله خصوصیات منحصربه‌فرد این منطقه خواند. رئیس تربیت‌بدنی شهرستان اشکذر تملک ۵۰ هکتار از اراضی چرخاب را ازجمله اقدامات انجام‌شده در این راستا خواند.

به نظر می آید با توجه به وجود قانون فعلی و نیز احتمال تغییر موارد تقنینی مربوط به این حوزه؛ توجه رئیس جدید اداره ورزش و جوانان به این امر بیش از پیش لازم و ضروری باشد.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/G2NRW

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec