• کد خبر: 90929
   منتشر کننده: علی مشیری نیا (سردبیر)
    تاریخ انتشار: چهارشنبه 27 فروردین 1399 - 22:38
  فرماندار شهرستان اشکذر تاکید کرد
  فرماندار شهرستان اشکذر: شورای مشارکت های مردمی که از معتمدین محلی تشکیل شده است؛ یکی از بسترهای مناسب برای جمع آوری کمک‌های مردمی میباشد.

  به گزارش اشکذر خبر به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان اشکذر؛ جلسه هماهنگی مشارکت نهادهای حمایتی و خیری شهرستان اشکذر به ریاست هادی نسب فرماندار شهرستان اشکذر و با حضور ائمه جمعه اشکذر، رستاق و خضرآباد و سایر اعضا در سالن کوثر فرمانداری برگزار شد.

  فرماندار اشکذر هدف از تشکیل این جلسه را رسیدگی به وضع معیشتی اقشار مستضعف و آسیب دیده به دلیل شیوع ویروس کرونا در شهرستان اشکذر عنوان کرد و گفت: کمک به نیازمندان و فقرا جزء اولویت‌های اساسی است و باید از فرصت ماه رمضان برای کمک به محرومین و نیازمندان این شهرستان استفاده کرد.

  هادی هادی نسب در ادامه اظهار داشت: تعامل و هماهنگی های‌ لازم بین ادارات بهزیستی، کمیته امداد، ناحیه مقاومت بسیج شهرستان اشکذر و هم چنین موسسات خیریه وابسته باید مدیریت شود تا از هر گونه موازی کاری که ممکن است منجر به عدم شناسایی دقیق نیازمندان شود، خودداری گردد.

  وی تاکید کرد: ضروریست کمیته ای به منظور نظارت دقیق بر توزیع بسته های معیشتی و حمایتی تشکیل و بر روند اعطای این کمک ها به نیازمندان این شهرستان نظارت لازم صورت گیرد.

  هادی نسب با بیان اینکه امروز خیران شهرستان در امورات خیری و کمک به هم نوع، دستی به خیر دارند افزود: خوشبختانه و با زنده نگه داشتن نقش احسان  و نیکوکاری بسیاری از مشکلات نیازمندان شهرستان اشکذر با حفظ شان و منزلت آنها برطرف شده است.

  وی در ادامه به اجرای طرح کمک مومنانه با همکاری دستگاه های شهرستان اشکذر از جمله سپاه، بهزیستی، کمیته امداد امام خمینی(ره) و موسسات خیریه شهرستان اشکذر در قالب های فعالیت های محله محور اشاره کرد و گفت: شورای مشارکت های مردمی که از معتمدین محلی تشکیل شده یکی از بسترهای مناسب برای جمع آوری این کمک ها می باشد که باید در مدت زمان باقیمانده تا ماه مبارک رمضان فعالیت خود را در این زمینه آغاز نماید.

  لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/d8BVw

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *