اشکذر خبر

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec

لزوم توجه به فعالیت های محله محور در راستای کمک به اقشار آسیب دیده از کرونا

شناسه خبر : 90929 | تاریخ انتشار : : 27 فروردین 1399 - 22:38 | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر خبر به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان اشکذر؛ جلسه هماهنگی مشارکت نهادهای حمایتی و خیری شهرستان اشکذر به ریاست هادی نسب فرماندار شهرستان اشکذر و با حضور ائمه جمعه اشکذر، رستاق و خضرآباد و سایر اعضا در سالن کوثر فرمانداری برگزار شد. فرماندار اشکذر هدف از تشکیل این جلسه را رسیدگی […]

به گزارش اشکذر خبر به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان اشکذر؛ جلسه هماهنگی مشارکت نهادهای حمایتی و خیری شهرستان اشکذر به ریاست هادی نسب فرماندار شهرستان اشکذر و با حضور ائمه جمعه اشکذر، رستاق و خضرآباد و سایر اعضا در سالن کوثر فرمانداری برگزار شد.

فرماندار اشکذر هدف از تشکیل این جلسه را رسیدگی به وضع معیشتی اقشار مستضعف و آسیب دیده به دلیل شیوع ویروس کرونا در شهرستان اشکذر عنوان کرد و گفت: کمک به نیازمندان و فقرا جزء اولویت‌های اساسی است و باید از فرصت ماه رمضان برای کمک به محرومین و نیازمندان این شهرستان استفاده کرد.

هادی هادی نسب در ادامه اظهار داشت: تعامل و هماهنگی های‌ لازم بین ادارات بهزیستی، کمیته امداد، ناحیه مقاومت بسیج شهرستان اشکذر و هم چنین موسسات خیریه وابسته باید مدیریت شود تا از هر گونه موازی کاری که ممکن است منجر به عدم شناسایی دقیق نیازمندان شود، خودداری گردد.

وی تاکید کرد: ضروریست کمیته ای به منظور نظارت دقیق بر توزیع بسته های معیشتی و حمایتی تشکیل و بر روند اعطای این کمک ها به نیازمندان این شهرستان نظارت لازم صورت گیرد.

هادی نسب با بیان اینکه امروز خیران شهرستان در امورات خیری و کمک به هم نوع، دستی به خیر دارند افزود: خوشبختانه و با زنده نگه داشتن نقش احسان  و نیکوکاری بسیاری از مشکلات نیازمندان شهرستان اشکذر با حفظ شان و منزلت آنها برطرف شده است.

وی در ادامه به اجرای طرح کمک مومنانه با همکاری دستگاه های شهرستان اشکذر از جمله سپاه، بهزیستی، کمیته امداد امام خمینی(ره) و موسسات خیریه شهرستان اشکذر در قالب های فعالیت های محله محور اشاره کرد و گفت: شورای مشارکت های مردمی که از معتمدین محلی تشکیل شده یکی از بسترهای مناسب برای جمع آوری این کمک ها می باشد که باید در مدت زمان باقیمانده تا ماه مبارک رمضان فعالیت خود را در این زمینه آغاز نماید.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/d8BVw

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec