• کد خبر: 24788
   منتشر کننده: مدیرمسئول (علیرضا عسکری )
    تاریخ انتشار: چهارشنبه 13 شهریور 1392 - 12:57
  در ملاقات محمد صالح جوکار با وزیر کشور مطرح شد:
  محمد صالح جوکار در دیدار با وزیر کشور با اشاره به اینکه در حال حاظر در توزیع حوزه های انتخابیه بی عدالتی کاملاً مشهود است بر لزوم اصلاح حوزه های انتخابیه نمایندگان مجلس شورای اسلامی بر اساس جمعیت و پراکندگی جمعیت و همچنین اصلاح روش تقسیمات کشوری با تدبیر لازم و رعایت عدالت تاکید کرد.

  جوکار-وزیر کشور

  به گزار ش اشکذر نیوز، محمد صالح جوکار در این دیدار با اشاره به اینکه در حال حاظر در توزیع حوزه های انتخابیه بی عدالتی کاملاً مشهود است بر لزوم اصلاح حوزه های انتخابیه نمایندگان مجلس شورای اسلامی بر اساس جمعیت و پراکندگی جمعیت  و همچنین اصلاح روش تقسیمات کشوری و حل و فصل منازعات بین بخشها و شهرستانها با تدبیر لازم و رعایت عدالت تاکید کرد.

  وی افزود در انتخاب مدیران،لزوم توجه به ظرفیتهای استان ها و بهره گیری از مدیران با نگرش راهبردی در تحقق اهداف توسعه ای لازم و ضروری است.

  وی در ادامه گفت :پس از گذشت هفت ماه از خسارت وارده به خط انتقال آب استان و تاسیسات آن مبلغ 5/7 میلیارد تومان و خسارت سیل خضرآباد  به مبلغ بالای پنجاه میلیارد تاکنون اعتباری واگذار نشده است ضرورت تسریع در رسیدگی به حوادث غیر مترقبه و جبران خسارتها و تامین زیر ساختها دارد.

  وی در پایان توجه به مناطق محروم استان و ایجاد زیرساختهای لازم برای جلب سرمایه گذاران را ضروری دانست و در خصوص ساماندهی و نظارت بر حضور اتباع بیگانه با تاکید بر بکارگیری ظرفیتهای بخش خصوصی را لازم دانست.

  منبع  : پایگاه خبری نماینده مجلس

  لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/c07do

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *