اشکذر خبر

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124

لحظه تحویل سال یکی از بهترین فرصت‌ها برای دعا کردن و نزدیک شدن به خداست

شناسه خبر : 51362 | تاریخ انتشار : : 28 اسفند 1394 - 23:38 | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر خبر، امام جمعه بخش خضرآباد درجمع نمازگزاران جمعه در مسجد امام زاده سيدکافي، کافي اباد با تبریک فرارسیدن نوروزو آغاز سال 1395 گفت: خانه تکانی دل را از زنگارهای معصیت و آلودگی های اخلاقی و عملی ،صله ارحام، دستگیری نیازمندان به طورآبرومندانه واحترام به سالمندان جامعه را فراموش نکنیم. حجت الاسلام غالبی افزود: لحظه […]

به گزارش اشکذر خبر، امام جمعه بخش خضرآباد درجمع نمازگزاران جمعه در مسجد امام زاده سيدکافي، کافي اباد با تبریک فرارسیدن نوروزو آغاز سال 1395 گفت: خانه تکانی دل را از زنگارهای معصیت و آلودگی های اخلاقی و عملی ،صله ارحام، دستگیری نیازمندان به طورآبرومندانه واحترام به سالمندان جامعه را فراموش نکنیم.

حجت الاسلام غالبی افزود: لحظه تحویل سال یکی از بهترین فرصت‌ها برای دعا کردن و نزدیک شدن به خداست و همه ما باید خانه دلمان را از گناه، کینه، ریا خالی کرده و با دلی پاک و قلبی آراسته از گناه سال جدید را آغاز کنیم.

ازمیهمانان نوروزی خواست تادراین ایام که به مناطق ییلاقی و روستاهای استان یزد سفرمیکنند مواظب محصولات کشاورزی وباغات ودرختان میوه دارکه حاصل زحمات چندین ساله کشاورزان زحمت کش روستایی است باشند.

 

khezrabadnamaz[18-10-49]khezrabadnamaz[18-10-31]khezrabadnamaz[18-11-20]

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/GfToh

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124