امام جمعه بخش خضرآباد در جمع نمازگزاران جمعه در مسجد امام زاده سید کافی (ع) سیاستگذار اصلی رژیم صهیونیستی را آمریکا دانست و افزود: لبه تیز حملات ملت‌های اسلامی و مستضعف جهان باید متوجه آمریکا باشد.

به گزارش اشکذرخبر؛ حجه الاسلام غالبی امام جمعه بخش خضرآباد در جمع نمازگزاران جمعه در مسجد امام زاده سید کافی (ع) سیاستگذار اصلی رژیم صهیونیستی را آمریکا دانست و افزود: لبه تیز حملات ملت‌های اسلامی و مستضعف جهان باید متوجه آمریکا باشد.

خطیب جمعه خضرآباد در همین رابطه اظهار داشت: ملت‌های آزاده دنیا می‌دانند نخستین مجرم آمریکاست و اگر بنا باشد در جوامع جهانی مجرمان این صحنه جنایت آمیز را محاکمه کنند اول حاکمان آمریکا هستند.

غالبی با اشاره به افشاگری امام راحل (بنیانگذار انقلاب اسلامی) علیه پذیرش کاپیتولاسیون در سال ۱۳۴۳، افزود: این کاپیتولاسیون به مستشاران امریکایی مصونیت می بخشید و در دادگاه خودشان محاکمه می شدند.وی گفت این قانون استقلال کشور را زیر سوال می‌برد و سند بردگی یک ملت در عرصه جهانی بود اما امام راحل (ره) با سخنرانی دقیق به مردم اطلاع رسانی کرد که آمریکایی ها عزت و استقلال این سرزمین را لگد مال کردند.

امام جمعه بخش خضرآباد در ادامه با توجه به حجم گسترده جنایات رژیم اشغالگر قدس علیه مردم مظلوم غزه و تخریب بخشهای زیادی از زیرساخت ها و کمبود شدید مایحتاج زندگی خواستار ارسال کمک های مورد نیاز به غزه شد.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/hFTaX