اشکذر خبر

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124

كمبود بودجه برای رفع نقاط حادثه خيز در استان يزد

شناسه خبر : 34979 | تاریخ انتشار : : 23 آذر 1393 - 19:18 | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر نیوز، سرهنگ احمد مظفري در گفتگو با مهر اظهار داشت: در حال حاضر بيش از ۸۴ نقطه حادثه خيز در استان يزد شناسايي و تعدادي از اين نقاط آشكارسازي شده اما رفع اين نقاط فعلا در مرحله نخست آشكارسازي متوقف مانده است. وي عنوان كرد: اين نقاط به وسيله تابلوهاي فسفري آشكارسازي […]

نقاط حادثه جاده ها

به گزارش اشکذر نیوز، سرهنگ احمد مظفري در گفتگو با مهر اظهار داشت: در حال حاضر بيش از ۸۴ نقطه حادثه خيز در استان يزد شناسايي و تعدادي از اين نقاط آشكارسازي شده اما رفع اين نقاط فعلا در مرحله نخست آشكارسازي متوقف مانده است.

وي عنوان كرد: اين نقاط به وسيله تابلوهاي فسفري آشكارسازي شده و نسبت به بروز خطر تصادف يا واژگوني خودرو در اين نقاط هشدار داده شده و اطلاع رساني لازم صورت گرفته است.

مظفري خاطرنشان كرد: رفع اين نقاط حادثه خيز در مرحله دوم كار است اما در اين مرحله بودجه كافي براي اجرا نداريم در حالي كه اگر نقاط خطر در اين محورها رفع شود، تا حد زيادي از آمار تصادفات و تلفات جاده اي استان كاسته خواهد شد.

وي حادثه خيزترين محور استان يزد را جاده نايين ـ اردكان اعلام كرد و بيان داشت: در هفت ماه گذشته اغلب تصادفات استان يزد در اين محور به وقوع پيوسته است.

فرمانده پليس راه استان يزد محور مهريز ـ خاتم و سپس شيراز ـ يزد را نيز از حادثه خيزترين نقاط استان يزد برشمرد و اظهار اميدواري كرد: با اختصاص بودجه ويژه براي رفع نقاط حادثه خيز، كمتر شاهد بروز تصادف و حادثه در اين محورها باشيم.

وي با بيان اينكه روزانه ۲۰۰ هزار تردد در محورهاي استان يزد ثبت مي شود، تاكيد كرد: اعتبارات راه هاي استان يزد به هيچ وجه با حجم تردد در اين محورها برابري نمي كند.

مظفري بيان كرد: محورهاي استان يزد راه هاي ترانزيتي كشور به شمار مي روند و لازم است اعتبار كافي براي ساماندهي اين جاده ها تخصيص يابد.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/dlfMu

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124