استاندار یزد با اشاره به اهمیت استفاده بهینه از ظرفیت‌های اقتصادی اشکذر، گفت: بیمارستان حضرت زینب (س) اشکذر طی سه ماه آینده تکمیل و به بهره برداری می‌رسد.

به گزارش اشکذرخبر، مهران فاطمی در جریان سفر خود به اشکذر با حضور در جمع مردمی این شهرستان، اظهار کرد: بحث راه‌اندازی بیمارستان حضرت زینب کبری(س) این شهرستان را به عنوان یکی از مطالبات جدی مردم اشکذر پیگیری جدی می‌کنیم.

 

وی افزود: طبق برنامه‌ریزی‌های انجام شده تاکنون ۳۰ میلیارد تومان از محل اعتبارات سفر رئیس جمهور به استان و ۶۰ میلیارد تومان از محل تفاهم‌نامه با مجموعه ایمیدرو برای تکمیل بیمارستان اشکذر در نظر گرفته شده است.

 

استاندار یزد با بیان این‌که بیمارستان حضرت زینب کبری اشکذر با تخصیص ۵۸ میلیارد تومان تقریبا بالاترین عدد اعتباری پروژه‌های حوزه سلامت استان یزد طی دو سال اخیر به خود اختصاص داده است، گفت: طبق برنامه‌ریزی‌های انجام شده امیدواریم این مهم طی سه ماه آینده تکمیل و به بهره‌برداری برسد.

 

فاطمی با اشاره به اهمیت استفاده از ظرفیت گردشگری اشکذر، تصریح کرد:‌ یکی از بزرگترین سایت‌های موزه‌های باستان شناسی و میراثی کشور در اشکذر است که باید بیش از پیش مورد توجه و حمایت قرار گیرد/فارس

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/Np5nt