هفته آخر لیگ برتر استان یزد تقابل دو تیم انقلاب میبد و شهرداری اشکذر با نتیجه مساوی ۱ بر ۱ به پایان رسید.

به گزارش اشکذرخبر، بازی با ۱۵ دقیقه تاخیر نسبت به بازی بافق و سرخپوشان که ساعت ۱۴:۳۰ شروع شده بود با سوت داور شیرازی آغاز شد.

بازی از کیفیت خوبی برخوردار نبود و نیمه اول موقعیت حساسی روی دروازه دو تیم رخ نداد و نیمه اول با تساوی بدون گل به پایان رسید.

تیم شهرداری اشکذر نیمه دوم بازی را بهتر شروع کرد و سراپا حمله شد تا اینکه دقیقه ۶۰ مجتبی حسن پور گل اول بازی را به ثمر رساند.

بعد از این گل، تیم شهرداری اشکذر به لاک دفاعی فرو رفت و تیم میبدی از تمام جناح ها توپ را به روی دروازه اشکذر ارسال کرد.

از حاشیه های این دیدار ایجاد تشنج در نیمکت میبدی ها بود و با توجه به عدم برگزاری دیدار دو تیم مهربد میبد و بهاباد -بدلیل حاضر نشدن تیم بهاباد- تماشاگران تیم مهربد میبد به جو ملتهب سکوهای ورزشگاه افزودند.

با ورود عوامل هییت فوتبال استان یزد به ورزشگاه بازی بیشتر به تشنج کشیده شد و تماشاگران میبدی به سمت نیمکت اشکذر آجر و سنگ پرتاب کردند.

در دقیقه ۹۰ در پی اعتراض نیمکت تیم میبدی به داور مسابقه بازی چند دقیقه ای متوقف شد و داور به خاطر این وقفه، زمان وقت اضافه را ۹ دقیقه اعلام کرد.

دقیقه ۹۳ بالاخره تیم اشکذر گل تساوی را دریافت کرد تا آب سردی بر روی آتش بازیکنان تیم اشکذر باشد و تا پایان بازی اتفاق خاصی روی ندهد.

از نکات قابل توجه این بازی این بود که مسئولان هیئت فوتبال بعد از به تشنج کشیدن نیمکت تیم اشکذر و دریافت گل تساوی توسط اشکذر در حالی که چند دقیقه به پایان بازی مانده بود؛ بلافاصله به سمت یزد حرکت کردند تا به جشن قهرمانی بافقی ها برسند.
بعد از سوت پایان بازی و ورود سرمربی تیم مهربد به زمین، باعث درگیری بین تماشاگران اشکذری و میبدی شد.

با توجه به پیروزی سنگ آهن بافق در مقابل سرخپوشان یزد، تیم سنگ آهن بافق به مقام قهرمانی لیگ برتر استان یزد رسید.

 

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/LsGOD