دانش‌آموز خبرنگار اشکذری از حضور احسان حدادی در مزار شهید گمنام اشکذر روایت میکند.

به گزارش اشکذر خبر،احسان حدادی قهرمان و مدال‌آور بازی های المپیک، بازیهای جهانی و آسیایی در دو و میدانی، یک ساعتی را میهمان اشکذر شده بود، وقتی از شهیدگمنام پارک بزرگ شهر با او صحبت شد گفت ” می‌خواهم به زیارت این شهید عزیز بروم” قهرمان المپیک، آسیا و جهان با همراهی چندنفر از مسئولین شهرستان و استان به زیارت شهید گمنام پارک بزرگ شهر رفت.

طالبیان، نوجوان قاری ممتاز، قرآن این دورهمی معنوی را خواند و هدیه معنوی مهر، تسبیح حرم حضرت زینب کبری سلام الله علیها و تبرکی شهید گمنام پارک بزرگ شهر از طرف خانواده شهدا شهرستان اشکذر به حدادی هدیه داد.

دو ابتکار ورزشی خودجوش نوجوانان شهرستان ” تندیس پهلوان ناصرعلی ” و کاروان پیاده روی صبحگاهی نوجوانان معرفی شد.

حدادی از خاطرات خود گفت که چگونه توسل با اهل بیت علیهم السلام سبب قهرمانی او را در جهان شده است. همچنین پیشنهاد داد مسئولین شهرستان اشکذر در سالگرد شهید گمنام پارک بزرگ شهر میزبان مسابقه دو ماراتن کشوری شوند.

اهداء دو تسبیح تبرکی امام رضا”ع”به نوجوان قاری و دامنی فرد نوجوان مقام آور استانی در رشته دو میدانی آخرین برنامه این دورهمی معنوی با یک قهرمان ورزشی بود.

لازم به ذکر است مدال نقره المپیک ۲۰۱۲ لندن،مدال برنز مسابقات قهرمانی جهان در کره جنوبی ۲۰۱۱، آسیایی: طلا ۲۰۰۶ دوحه، طلا ۲۰۱۰ گوانگژو از جمله افتخارات احسان حدادی است.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/f7CPl
  • نویسنده : محیا زاده اشکذری