اشکذر خبر

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec

قدردانی مدیرکل کمیته امداد استان از سرپرست مخابرات یزد

شناسه خبر : 91045 | تاریخ انتشار : : 03 اردیبهشت 1399 - 7:53 | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر خبر به نقل از روابط عمومی مخابرات منطقه یزد، به منظور گسترش همکاری بیشتر و تعامل های متقابل ، محمد شجاعان مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) یزد با زارع سرپرست مخابرات منطقه یزد در نشستی مشترک دیدار و گفتگو کردند. در ابتدای این دیدار شجاعان مدیرکل کمیته امداد گزارش مختصری از فعالیتهای […]

به گزارش اشکذر خبر به نقل از روابط عمومی مخابرات منطقه یزد، به منظور گسترش همکاری بیشتر و تعامل های متقابل ، محمد شجاعان مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) یزد با زارع سرپرست مخابرات منطقه یزد در نشستی مشترک دیدار و گفتگو کردند.

در ابتدای این دیدار شجاعان مدیرکل کمیته امداد گزارش مختصری از فعالیتهای این نهاد و سطح زندگی مددجویان استان ،خواستار مشارکت بیشتر مخابرات در اطلاع رسانی طرح صدقه الکترونیکی برای کمک به معیشت نیازمندان در این شرایط بحرانی شیوع ویروس کرونا در استان شد.

در ادامه سرپرست مخابرات منطقه یزد، با بیان اینکه در این شرایط بحرانی می توان تکنولوژی های مخابراتی را در راه رونق تولید و اقتصاد خانوارهای کمیته امداد باشد گفت: مخابرات منطقه آماده همکاری و بسترسازی با هدف افزایش کمک به مددجویان استان هست.

در پایان مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان از همکاری های مدیرمخابرات و آقایان حاتمی زاده، مسعودی مقدم و فرجی در ایجاد و تامین زیرساخت های ارتباطی و ارتباطات در استان و همکاری در تبلیغات با اهدای لوح سپاس، تقدیر و تشکر کرد.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/YVq1L

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec