اشکذر خبر

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec

قدردانی فرماندار اشکذر از استقبال گسترده در ثبت‌نام انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا

شناسه خبر : 98133 | تاریخ انتشار : : 31 فروردین 1400 - 9:50 | ارسال توسط :

فرماندار شهرستان اشکذر طی پیامی از کلیه داوطلبان و مشارکت کنندگان در ثبت‌نام ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در این شهرستان تشکر و قدردانی کرد.

به گزارش اشکذر خبر؛ هادی هادی‌نسب فرماندار شهرستان در پیامی از کلیه داوطلبان و مشارکت کنندگان در ثبت‌نام ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در شهرستان اشکذر تشکر و قدردانی کرد. متن پیام به شرح ذیل است:

بدون تردید انتخابات عالی‌ترین مظهر حضور مردم درعرصه سیاسی و مهم‌ترین مجرای تحقق حاکمیت مردم است. نظام مردم‌سالار، نظام حاکمیت مردم بر سرنوشت خویش و نظام داشتن حکومتی برخاسته از مردم و پاسخگو در برابر مردم است و حضور گسترده و پررنگ مردم باعث افزایش اعتبار نظام مقدس جمهوری اسلامی در صحنه روابط بین‌الملل و ارتقاء جایگاه امنیت ملی و تسریع در رشد و شکوفایی همه جانبه کشور خواهد شد.

مردم شریف و انقلابی شهرستان اشکذر باری دیگر در حماسه حضور پرشور خود در ثبت‌نام ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا پشتیبانی خود را از نظام مقدس جمهوری اسلامی به نمایش گذاشتند؛ که جا دارد از این مشارکت مسئولانه مردم فهیم شهرستان و همچنین زحمات اعضای هیأت اجرایی هیأت اجرایی انتخابات شهرستان صمیمانه تشکر و قدردانی نمایم.

امید است برگزاری انتخابات ۱۴۰۰ و فضای شور رقابتی پیش از آن موجبات افزایش آگاهی‌ سیاسی‌ـاجتماعی ملت را فراهم آورد و مردم عزیزمان با بهره‌گیری از درایت خویش در انتخاب اصلح، شرایطی فراهم کنند تا اصل کارآمدی کارگزاران در نظام اسلامی آنطور که بایسته و شایسته است، نمایان شود؛ توفیقات همگان را از درگاه خداوند سبحان مسألت دارم.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/bDlF7

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec