اشکذر خبر


قدردانی از خدمات خالصانه امدادگران هلال احمر اشکذر

شناسه خبر : 106182 | تاریخ انتشار : : ۳۱ فروردین ۱۴۰۱ - ۲:۳۴ | ارسال توسط :

از خدمات اعضا جوانان، داوطلبان و امدادگران هلال احمر شهرستان اشکذر در طرح های نوروزی ۱۴۰۱ با حضور جمعی از مسئولین استان و شهرستان تقدیر شد.

به گزارش اشکذر خبر؛ در ضیافت افطاری جمعیت هلال احمر شهرستان اشکذر  که با هدف تجلیل و قدردانی از خدمات بی وقفه امدادگران، اعضای جوان، داوطلبان و پزشکان و پرسنل ساعی این جمعیت انجام شد؛ ۶۰ نفر از امدادگران و اعضای فعال مهر تائید به حضور خود در راستای ارتقای جایگاه این شهرستان زدند.

حجت الاسلام و المسلمین شعشعی نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر استان یزد ضمن تقدیر و تشکر از این اقدام اثر بخش؛ به نقش آموزشهای امدادی، اثر بخشی آن در نجات جان انسانها و تقویت روحیه داوطلبی با نگاه به خودسازی و انسان دوستی اشاراتی داشتند. ایشان به نقش و جایگاه هلال احمر در جامعه و اعتماد مکتسبه در بین عموم را ارزشی والا دانستند و بر تقویت آن تاکید داشتند.

غنی زاده رئیس حراست و مشاور مدیر عامل استان در این مراسم، ضمن قدردانی از فعالیتهای جمعیت هلال احمر شهرستان اشکذر؛ هماهنگی؛ برنامه ریزی و حرکت بر محور دانش و مهارت را لازمه حرکتهای جهادی در امداد و نجات و خدمات داوطلبانه دانستند.

در ابتدای مراسم سید کاظم بزاززاده رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان اشکذر با ارائه گزارشی از مجموعه فعالیتهای انجام شده در سال ۱۴۰۰ و ارتقای فعالیتهای این شعبه؛ با همکاری پرسنل؛ شورای اجرایی و امدادگران و داوطلبان ؛ از ارائه بسته های ترکیبی فعالیتهای عمومی و تخصصی با هدف جذب؛ توانمندسازی و مهارت آموزی  با نقش پذیری متعهدانه اعضا خبر داد.

در ادامه این مراسم از کلیه امداد گران حاضر در پست امداد و نجات نوروزی؛ داوطلبان فعال در طرح توانمند سازی محلات ( محلات پر خطر) تعدادی از اعضای تیم واکنش سریع ؛ پرسنل با اهدای لوح تقدیر و بن خرید کالا تقدیر شد.

شایان ذکر است؛  از برندگان مسابقه امدادی نبض حیات با حمایت مالی کارخانه کاشی ایلیا سرام نگین و همچنین از خدمات ۳۵ ساله جناب آقای کریمی که به درجه بازنشستگی نائل شدند با اهدای تابلو و هدایای ویژه تقدیر بعمل آمد.

این ضیافت با همکاری داوطلبانه یکی از اساتید و عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد در تالار فرهنگیان یزد برگزار شد.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/UIQZA

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تکمیل کنید *