امام‌جمعه اشکذر، قدرت و اقتدار امروز ایران اسلامی را از برکات دفاع مقدس دانست.

به گزارش اشکذر خبر، حجت‌الاسلام محمدرضا طالبیان امام‌جمعه اشکذر با اشاره به مناسبت روز هشتم ماه ربیع‌الاول سالروز شهادت امام عسکری (ع) و سالروز آغاز امامت و ولایت حضرت مهدی (عج)، گفت: خطری که همیشه متوجه شیعیان بوده است این است که گاهی در قالب شبهات و شیطنت‌ها خواستند مسلمان‌ها و شیعیان را نسبت به امام عصر (ع) در شک و تردید قرار بدهند که وظیفه شیعیان است با رجوع به دلایل محکم عقلی و عرفانی و حدیثی و روایی و قرآنی در این زمینه خودمان را تقویت کنیم که دچار این شبهات نشویم و عقاید خودمان را حفظ کنیم.

وی همچنین با اشاره سالروز شروع جنگ تحمیلی توسط رژیم منحوس بعثی و صدام، افزود: فرماندهی جنگ توسط فقیه جامع شرایط، انگیزه رزمندگان در دفاع از میهن اسلامی، حضور همه اقشار مردم در این جنگ و جلوه‌های معنویت ایثار در رزمندگان و فرماندهان بود که به این حماسه بزرگ تقدس بخشید.

وی با بیان این که آنچه که بیشتر باید مورد عنایت قرار بگیرد توجه به روح دوران دفاع مقدس است، تصریح کرد: هدف دشمن گرفتن مقداری از خاک ایران نبود؛ بلکه هدف نابودی اسلام و ازبین‌بردن ایرانی بود که ام‌القرای جهان اسلام هست.

طالبیان قدرت و اقتدار امروز ایران اسلامی را از برکات دفاع مقدس دانست.

امام‌جمعه اشکذر با اشاره به سفر رئیس‌جمهور به آمریکا و سخنرانی در سازمان ملل، از سخنرانی دینی و پرمحتوای وی در صحن سازمان ملل و به چالش کشیدن سیاست‌های سلطه‌گران و مستکبرین عالم در مصاحبه با خبرنگاران و دیدار با برخی سران کشورها، قدردانی کرد.

وی به سخنان حکیمانه مقام معظم رهبری در جمع تعدادی از فرماندهان سپاه و بسیجیان اشاره و بیان کرد: تحریم‌ها و فشارهای سیاسی و نظامی و رسانه‌ای چندین ساله اگر بر هر کشور دیگری بود آن را از پا درمی‌آورد؛ ولی به عنایت خدای متعال توطئه‌ها خنثی شده است.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/zPruP