اشکذر خبر

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec

فیلمبرداری «دلبری» اشکذری تمام شد

شناسه خبر : 35798 | تاریخ انتشار : : 20 دی 1393 - 21:13 | ارسال توسط :

به گزارش اشکذرنیوز به نقل از خبرگزاری تسنیم، مراحل فیلم‌برداری دومین ساخته بلند سینمایی سید جلال دهقانی اشکذری پایان یافت. قصه فیلم جدید دهقانی اشکذری درباره زنی به نام «طوبی» است که در شب مراسم عروسی خواهر زاده اش اتفاقاتی برایش رخ می دهد… .   این فیلم که ملودرام اجتماعی است دو شخصیت اصلی […]

به گزارش اشکذرنیوز به نقل از خبرگزاری تسنیم، مراحل فیلم‌برداری دومین ساخته بلند سینمایی سید جلال دهقانی اشکذری پایان یافت. قصه فیلم جدید دهقانی اشکذری درباره زنی به نام «طوبی» است که در شب مراسم عروسی خواهر زاده اش اتفاقاتی برایش رخ می دهد… .

 

این فیلم که ملودرام اجتماعی است دو شخصیت اصلی مرد و زن دارد که شخصیت زن را هنگامه قاضیانی برعهده دارد و شخصیت مرد این فیلم هنوز قراردادش قطعی نشده است، محمدرضا شیرخانلو (بازیگرکودک) نیز در این فیلم بازی می کند.

 

هنگامه قاضیانی در دومین ساخته بلند سینمایی سید جلال دهقانی اشکذری یکی از نقش های اصلی فیلم را عهده دار است. مدیریت فیلمبرداری این فیلم برعهده فرشاد بشیری زاده است و تهیه کنندگی دومین اثر دهقانی اشکذری را سید محمود رضوی برعهده دارد.

 

گروه به سرعت و پس از دریافت پروانه ساخت پیش تولید فیلم را آغاز کردند و تلاش می کنند تا فیلم را به جشنواره فیلم فجر برسانند.

 

«خانه ای کنار ابرها» نخستین فیلم بلندسینمایی سیدجلال دهقانی اشکذری است که مورد تحسین منتقدان و کارشناسان قرار گرفت و از 3 دی ماه در گروه سینمایی استقلال بر پرده سینماها آمده است.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/gIcGv

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec