اشکذر خبر

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124

فولاد یزد دوباره قربانی گرفت

شناسه خبر : 46469 | تاریخ انتشار : : 17 آبان 1394 - 1:51 | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر نیوز به نقل از فارس، صبح امروز یکی از کوره‌های شرکت فولاد یزد دچار انفجار و آتش‌سوزی شد که در اثر این حادثه، یک کارگر 30 ساله جان خود را از دست داد. به گفته شاهدان عینی ماجرا و کارگران شرکت فولاد یزد، این حادثه در ساعت 9:30 دقیقه امروز رخ داد و […]

خبرگزاری فارس: فولاد یزد دوباره قربانی گرفتبه گزارش اشکذر نیوز به نقل از فارس، صبح امروز یکی از کوره‌های شرکت فولاد یزد دچار انفجار و آتش‌سوزی شد که در اثر این حادثه، یک کارگر 30 ساله جان خود را از دست داد.

به گفته شاهدان عینی ماجرا و کارگران شرکت فولاد یزد، این حادثه در ساعت 9:30 دقیقه امروز رخ داد و کارگر 30 ساله‌ای که حوالی کوره مشغول به کار بود، دچار سانحه شد و در دم جان خود را از دست داد.

به گفته این شاهدان، این انفجار کشته یا مصدوم دیگری نداشته و علت آن هم‌اکنون توسط مهندسان این واحد، آتش‌نشانی و مسئولان امر در حال پیگیری است.

فرمانده انتظامی شهرستان یزد نیز در مصاحبه با خبرنگاران، این اتفاق را تایید کرده و از پیگیری علت حادثه خبر داده است.

این واحد تولیدی که سالانه بیش از 2 میلیون تن محصول تولید و برای هزار و 500 نفر فرصت شغلی ایجاد کرده است، تقریبا هر سال تلفات جانی داشته است.

حدود چهار سال پیش نیز در این واحد بر اثر انفجار کوره، 18 کارگر جان خود را بر اثر سوختگی شدید از دست دادند و سال پیش یکی دیگر از کارگران به دلیل انفجار کوره دچار سوختگی شد و جان باخت.

 

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/0mZ2b

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124