• کد خبر: 90609
   منتشر کننده: علی مشیری نیا (سردبیر)
    تاریخ انتشار: پنجشنبه 14 فروردین 1399 - 15:31
  فرماندار شهرستان اشکذر تاکید کرد
  فرماندار شهرستان اشکذر: بیمارانی که به دلیل ویروس کرونا فوت کنند؛ خواه ساکن شهرستان اشکذر باشند و یا استان های دیگر؛ اجازه دفن اموات خود در آرامستان های مناطق شهری و روستایی این شهرستان نخواهند داشت.

  به گزارش اشکذر خبر هادی هادی‌نسب فرماندار شهرستان اشکذر در سومین جلسه مشترک شورای تامین و قرارگاه مرکزی مبارزه با ویروس کرونا شهرستان اشکذر با اشاره به ابتلای ۱۴ نفر به بیماری کووید ۱۹ و فوت ۲ نفر از مبتلایان به این بیماری گفت: بیمارانی که فوت آنها به دلیل ویروس کرونا باشد و این موضوع مورد تایید مرکز بهداشت و درمان شهرستان اشکذر قرار گیرد؛ خواه ساکن شهرستان باشند و یا استان های دیگر اجازه دفن اموات خود در آرامستان های مناطق شهری و روستایی این شهرستان را نخواهند داشت و دفن آنها در محل های پیش بینی شده بیماران کرونایی و با ضوابط خاص صورت خواهد گرفت.

  وی در ادامه با تاکید بر تعطیلی اصناف شهرستان به جز صنوف تامین کننده مایحتاج مردم تا تاریخ ۲۲ فروردین‌ماه بیان داشت: از صنایع شهرستان درخواست می شود با تداوم همکاری خود و تعطیلی تا ۲۰ فروردین ماه به قطع زنجیره شیوع ویروس کرونا کمک نمایند.

  خاطر نشان میگردد؛ خدمت رسانی ادارات شهرستان تا ۲۰ فروردین ماه بایک سوم نیروخواهد بود و تعامل، همکاری و هماهنگی دستگاه های شهرستانی جهت اجرای طرح غربالگری و پایش سلامت اتباع تا تاریخ ۲۳ فروردین ماه تداوم دارد.

  لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/CSyOK

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *