مدیر کل کتابخانه های عمومی در بازدید از کتابخانه های عمومی شهرستان اشکذر با تاکید بر این که فلسفه وجودی ما خدمت صادقانه به کاربران کتابخانه های عمومی است، گفت: همه ما باید از این ظرفیت به نحو احسن استفاده کنیم.

به گزارش اشکذر خبر، محمد محسن رفیعی مدیر کل کتابخانه‌های عمومی استان یزد با همراهی همکاران ستادی به منظور بررسی مسائل و مشکلات کتابخانه‌های عمومی از کتابخانه‌های عمومی شهرستان اشکذر بازدید و با کتابداران دیدار و گفتگو کرد.

محمد محسن رفیعی گفت: وظیفه همه ما به عنوان مسئول و کتابدار این است که برنامه ریزی های لازم در راستای ارائه خدمت بیشتر به اعضا را انجام دهیم.
مدیرکل کتابخانه های عمومی استان یزد از همکاران خود خواست تعهد به وظیفه اداری برای خدمت به اعضا را در رأس کار خود قرار دهند.

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان یزد در پایان بازدید از ۵ باب کتابخانه عمومی شهرستان اشکذر با کتابداران به گفتگو نشست و هر یک از کتابداران به بیان مسائل و مشکلات کتابخانه های خود پرداختند.
گفتنی است، بازطراحی و شاداب سازی کتابخانه مرحوم شیخ بمانعلی ذاکری، زیباسازی بخش کودک کتابخانه های مرحوم شیخ بمانعلی ذاکری و جوادالائمه و فعالیت بیشتر و بهبود عملکرد فرهنگی و کتابخانه ای توسط کتابداران شهرستان اشکذر از مهمترین مباحث مطرح شده در این نشست بود.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/c39GV