• کد خبر: 22651
   منتشر کننده: مدیرمسئول (علیرضا عسکری )
    تاریخ انتشار: شنبه 11 خرداد 1392 - 11:46

  استاندار يزد گفت: دشمن به دنبال توطئه و نا اميد كردن مردم از نظام است اما با همكاري و مشاركت مردم و چشم تيزبين نيروهاي مخلص نظام، اين توطئه‌ها نقش بر آب خواهد شد.

   مهر: محمدرضا فلاح زاده، ظهر پنجشنبه در جمع فرمانداران، بخشداران، معاونان و مشاوران استاندار و خبرنگاران استان اظهار داشت: دشمن همواره به دنبال ايجاد اختلاف بين مسئولان و مردم بوده و از اين كار بر هم زدن آرامش جامعه را دنبال مي كند.

  وي افزود: دشمن از اوايل انقلاب، پروژه نابود كردن نظام را كليد زد و از همان هنگام مطرح كرد نظام جمهوري اسلامي، عمر كوتاهي دارد و سقوط مي‌كند و در صدد برجسته كردن مشكلات نظام برآمد.

  فلاح زاده همچنين يادآور شد: هدف اصلي دشمن نيز، ضربه زدن به اصل ولايت فقيه و ولي فقيه است زيرا اين اصل اساسي و عمود خيمه انقلاب، معادلات دشمن را بر هم زده است.

  وي عنوان كرد: دشمن از هر طريقي كه توانسته، به دنبال القا كردن اهداف خود و واقعيت هاي پوچ از منظر خودش بوده و هست اما بايد هوشيار بود و اين آگاهي را به مردم نيز منتقل كرد.

  دشمن از مشكلات درون جامعه به عنوان دستاويز استفاده مي‌كنند/ مردم اصل و اساس انقلاب را قبول دارند

  فلاح زاده يادآور شد: دشمن مي خواهد از مشكلاتي كه درون جامعه وجود دارد، براي خود دستاويز درست كند به همين دليل به دنبال برجسته كردن آنهاست اما غافل از آن است كه مردم گرچه ممكن است مشكلاتي داشته باشند و از مسئولان خود گلايه داشته باشند اما اصل و اساس انقلاب را قبول دارند و به آن پاي بند هستند.

  وي خاطرنشان كرد: در چنين شرايطي وظيفه مسئولان، دست اندركاران انتخابات، رسانه‌ها، حوزه هاي علميه، دانشگاه‌ها و آموزش و پرورش، آگاهي دادن به مردم و تقويت پايه هاي نظام است.

  استاندار يزد تصريح كرد: همه ما وظيفه داريم به هر شكل ممكن، حضور حداكثري مردم در انتخابات را تبليغ كنيم زيرا به طور قطع حضور در انتخابات دستاوردهاي مطلوبي براي مردم و نظام دارد.

  فلاح زاده افزود: حضور گسترده مردم در انتخابات، تقويت جايگاه نظام در حوزه سياست خارجي را به دنبال خواهد داشت و از سوي ديگر به ارتقا ارتباطات فرهنگي كمك مي كند.

  وي با اشاره به دستاوردهاي اقتصادي حضور گسترده در انتخابات نيز بيان كرد: مشاركت گسترده مي تواند بي اثر كردن تحريم ها و برداشتن لايه هاي تحريم را نيز به دنبال داشته باشد.

  664 شعبه ثابت و سيار در استان يزد آراي مردم را در انتخابات رياست جمهوري و شوراها جمع آوري مي كنند

  فلاح زاده در بخش ديگر ياز سخنان خود با اشاره به تشكيل هيئت اجرايي عنوان كرد: 29 هيئت اجرايي براي شوراها و 19 هيئت اجرايي براي انتخابات رياست جمهوري در استان يزد تشكيل شده است.

  وي ادامه داد: براي انتخابات شوراها و رياست جمهوري، 451 شعبه شهري و 121 شعبه روستايي و 180 شعبه سيار شهري و 32 شعبه خاص سيار براي انتخابات رياست جمهوري در استان يزد در نظر گرفته شده است.

  فلاح زاده همچنين به بيان بخشي از فعاليت‌هاي ستاد انتخابات استان يزد پرداخت و افزود: هماهنگي با دفاتر ICT روستايي، تهيه و تامين نيرو، تجهيزات و فناوري الكترونيكي، رصد اخبار انتخاباتي، مديريت و اشراف كامل اطلاعاتي و امنيتي در سطح استان و … از جمله اين اقدامات است.

  لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/owFGd

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *