• کد خبر: 22893
   منتشر کننده: مدیرمسئول (علیرضا عسکری )
    تاریخ انتشار: چهارشنبه 22 خرداد 1392 - 22:45
  استاندار يزد، اقدامات تبليغي صورت گرفته توسط كميته تبليغات و اطلاع رساني ستاد انتخابات را ستود و بر ضرورت تبليغ براي حضور حداكثري مردم در عرصه حماسه سياسي تاكيد كرد.

  استاندار یزد

  به گزارش خبرنگار مهر، محمدرضا فلاح زاده، عصر چهارشنبه در جلسه هماهنگي ستاد انتخابات استان يزد با فرمانداران، از اقدامات كميته هاي مختلف ستاد انتخابات و همه عوامل برگزاري انتخابات در استان قدرداني كرد.

  وي خواستار تعامل و همكاري هرچه بيشتر ستاد انتخابات با ناظران شوراي نگهبان و هيئت نظارت بر انتخابات شوراهاي اسلامي شهر و روستا شد.

  فلاح زاده در بخش ديگري از سخنان خود، ضمن تبريك اعياد شعبانيه، بر مطالعه احوالات حضرت امام حسين (ع)، حضرت عباس (ع) و حضرت امام زين العابدين (ع) تاكيد كرد و گفت: در زندگاني اين شخصيتهاي برجسته و بزرگ، درسهاي زيادي وجود دارد كه مي تواند در زندگي همه انسانها، مدنظر قرار گيرد.

  رئيس ستاد انتخابات استان يزد به ارائه گزارشي از اقدامات صورت گرفته پرداخت و بر آمادگي كامل استان يزد براي برگزاري انتخابات يازدهمين دوره رياست جمهوري و چهارمين دوره شوراهاي اسلامي شهر و روستا تاكيد كرد.

  غلامحسين دشتي اظهار داشت: از آنجا كه عمل به مرّ قانون را هدف قرار داده ايم به مقوله آموزش در اين زمينه توجه ويژه اي شده است.

  17هزار نفر در روند برگزاري انتخابات در يزد مشاركت دارند

  وي از نقش آفريني بالغ بر 17 هزار نفر در روند برگزاري انتخابات در استان خبر داد و گفت: براي داوطلبان تأييد صلاحيت شده براي انتخابات شوراهاي شهر و روستا همايش توجيهي برگزار شده است.

  مسئول دفتر نظارت شوراي نگهبان در استان يزد نيز در سخناني اهميت نظارت در انتخابات را يادآور شد .

  حجت الاسلام سيدناصر محمدي با اشاره به تعداد ناظران، ناظران مسئول و سرناظران  استان يزد، گزارشي از فعاليتهاي صورت گرفته در حوزه مربوطه ارائه كرد.

  رئيس بازرسي انتخابات استان يزد نيز گفت: برنامه هاي بازرسي بر اساس برنامه پيش بيني شده، به اجرا درآمده است.

  به ازاي هر 10 شعبه يك بازرس در استان يزد تعيين شد

  عباسعلي رضايي اظهار داشت: به ازاي هر 10 شعبه يك بازرس و براي هر شهرستان يك سر بازرس تعيين شده است.

  وي از فعاليت 235 نفر در حوزه بازرسي انتخابات استان خبر داد.

  دبير  اجرايي هيئت نظارت بر انتخابات شوراهاي اسلامي استان يزد نيز فعاليت يك هزار و 64 نفر  ناظر در انتخابات شوراهاي اسلامي شهر و روستا را يادآور شد.

  محمدحسين عليخاني همچنين از فعاليت 60 نفر سر ناظر، 28 نفر بازرس ويژه و 107 نفر كادر مديريتي نظارت در سراسر استان خبر داد.

  در ادامه اين جلسه فرمانداران به بيان وضعيت آمادگي ستاد انتخابات شهرستانها پرداختند و تصميمات لازم اتخاذ شد.

  لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/jiGnA

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *