• کد خبر: 83157
   منتشر کننده: ابوالفضل زارع نژاد
    تاریخ انتشار: سه شنبه 15 مرداد 1398 - 10:39
  فرماندار اشکذر عنوان کرد:
  هادی هادی نسب با بیان اینکه سازمان های مردم نهاد به عنوان حامی دولت هستند، گفت:دولت با تسهیل صدور مجوزها برای تاسیس سازمان های مردم نهاد به دنبال فعالیت قانونمند و منسجم این سازمان ها است.

  به گزارش اشکذرخبر به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان اشکذر، در مراسمی با حضور ” هادی هادی نسب” فرماندار، ” محمد شیبانی” معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی و ” مصطفی پور دهقان” معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری اشکذر، پروانه فعالیت سازمان مردم نهاد موسسه آینده سازان امید رضوانشهر صادر و به مدیرعامل این موسسه تقدیم گردید.

   

  فرماندار اشکذر با تاکید بر اینکه سازمان های مردم نهاد حامی دولت هستند، گفت: رویکرد دولت بهره‌مندی از توان بدنه اجتماع برای برطرف کردن مطالبات مردم است و براین اساس با تسهیل صدور مجوزها برای تاسیس سازمان‌های مردم نهاد به دنبال فعالیت قانونمند و منسجم این سازمان ها است.

   

  هادی هادی نسب بر لزوم نقد و مطالبه‌گری سمن‌ها تاکید کرد و یادآور شد: پیگیری مسائل باید در چارچوب قانون، عرف و ارزش‌های پذیرفته شده جامعه باشد تا بازخورد مناسبی داشته و بتواند به پاسخگویی مطلوب بیانجامد.

   

  لازم به ذکر است موسسه آینده سازان امید رضوانشهر در موضوعات خیری و حمایتی فعالیت می کند و اعتبار پروانه آن به مدت دو سال است.

  آدرس کوتاه :

  لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/wlkSd

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *