• کد خبر: 25237
   منتشر کننده: سعید دهقانی اشکذری
    تاریخ انتشار: شنبه 13 مهر 1392 - 18:56
  معاونت عمرانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد عملکرد و فعالیتهای این حوزه را در طی دو ماه گذشته تشریح و برنامه های آتی این حوزه را در سال جاری اعلام کرد .

  مهندس احمد زارع پور اشکذری معاون عمرانی واحد یزد  گفت : پروژه ها و ساختمانهای احداث شده و در دست احداث دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد از نظر سازه و معماری و مدت زمان احداث سر آمد می باشد .
  وی افزود : پروژه هايي که می بايست طي مدت چند سال ساخته مي شد با رعايت کليه مسائل فني در مدت کوتاهتری به بهره برداري رسید تا علاوه بر برآورده شدن نیازهای دانشجویان و اساتید صرفه جویی نیز شده باشد .
  معاون عمراني واحد یزد ادامه داد : يكي از پايه هاي پيشرفت دانشگاه فعالیتهای عمراني است تا دانشجو و استاد در فضایی مناسب به فعالیت علمی و پژوهشی بپردازند و بحمد ا… مجموعه عمرانی واحد یزد با قدرت، و همت این وظیفه را به نحو احسن انجام می دهد .
  وی اقدامات انجام شده در این حوزه طی 2 ماه گذشته را شامل جدول گزاری پارکینگ ، زیر سازی خیابان دانشکده پزشکی تا خوابگاه کوثر و بلوار خوابگاه کوثر تا خوابگاه حضرت رقیه (س) و پارکینگ ،

  اجرای فعالیتهای ورودی پزشکی ، تعمیرات و مرمت خوابگاه کو ثر ، احداث سرویسهای بهداشتی دبستان پسرانه سما و اجرای دو کلاس درس ، طراحی و زیر سازی محوطه دبستان پسرانه سمای واحد یزد و .. برشمرد .
  زارع پور اشکذری در رابطه با فعالیتهای عمرانی آتی و در حال اجرای این حوزه گفت : طراحی فاز 1 و 2 کتابخانه و سالن آمفی تئاتر ، طراحی و اجرای دکوراتیو نمازخانه خوابگاه یزدیان ، طراحی و اجرای خوابگاه دانشجویی ، آسفالت محوطه دبستان پسرانه سما و آسفالت خیابان ، بلوار و پارکینگ دانشکده پزشکی از جمله برنامه های آینده می باشد .
  لازم به ذکر است 24 هزار متر مربع فضای عمرانی در طول دو سال گذشته به واحد یزد و مجموعه سما افزوده شده است .

  *یزدفردا*

   

  لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/6YVIK

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *