رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان اشکذر گفت: فعالیت‌های ارزشمندی برای افزایش اشتیاق جوانان به ورزش در این شهرستان انجام شده است.

به گزارش اشکذر خبر، فروزانفر رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان اشکذر در گفت و گو با باشگاه خبرنگاران گفت: از جمله فعالیت مفید به همت اداره ورزش و جوانان این شهرستان برگزاری دوره داوری هندبال درجه ۳ ویژه بانوان در آذر ماه ۱۴۰۲ بوده است.

او بیان کرد: برگزاری سی و سومین دوره مسابقات زیبایی اسب عرب خون خارجی رده c ایکاهو در خرداد ماه نیز از دیگر فعالیت‌های سودمند اداره ورزش و جوانان شهرستان اشکذر در سال ۱۴۰۲ بوده است.

فروزانفر افزود: سیزدهمین دوره مسابقات استقامت استان یزد به میزبانی شهرستان اشکذر در دی ماه سال ۱۴۰۲ برگزار شده است.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان اشکذر گفت: برگزاری همایش‌های پیاده‌روی، کوهنوردی، دوچرخه سواری در مناسبت‌های سال همچنین برگزاری کلاس‌های آموزش اوقات فراغت در کلیه رشته‌ها در سطح شهرستان از دیگر فعالیت‌های اداره ورزش و جوانان این شهرستان است.

او ادامه داد: اعزام ورزشکاران شهرستان در رشته‌های رزمی، کاراته، ووشو، کشتی و دارت به مسابقات کشوری همچنین افتتاح خانه کبدی شهرستان در ابراهیم آباد رستاق به همت اداره ورزش و جوانان شهرستان اشکذر صورت گرفته است.

فروزانفر اظهار داشت: برگزاری نشست مشترک روسای ستادی اداره کل ورزش و جوانان استان یزد و شهرستان‌ها به میزبانی شهرستان اشکذر نیز در سال ۱۴۰۲ انجام شده است.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان اشکذر گفت: برگزاری نشست مشترک روسای هیئت‌های ورزشی روستایی کلیه شهرستان‌های استان به میزبانی شهرستان اشکذر در سال ۱۴۰۲ انجام شده است.

او تصریح کرد: از دیگر فعالیت‌های اداره ورزش و جوانان شهرستان اشکذر برگزاری مسابقات مینی فوتبال محلات جام ایرانیان در بخش بانوان و آقایان با بیش از ۲۰ تیم شرکت کننده همچنین برگزاری چهار مورد جلسات ستاد ساماندهی امور جوانان بوده است.

او بیان کرد: کلاس‌های استعدادیابی در رشته‌های فوتبال، تنیس روی میز، بسکتبال و رزمی نیز به همت اداره ورزش و جوانان شهرستان اشکذر در سال ۱۴۰۲ برگزار شده است.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان اشکذر گفت: پیگیری ساخت مجموعه ورزش شرف آباد و اخذ انشعابات گاز و برق با پیشرفت بیش از ۹۰ درصد همچنین آماده سازی زیرساخت ۴ چمن مصنوعی در شهرستان با پیشرفت ۱۰۰ درصد از دیگر فعالیت‌های سودمند اداره ورزش و جوانان این شهرستان است.

فروزانفر اظهار داشت: افتتاح چمن مصنوعی شرب العین بخش خضراباد با پیشرفت ۱۰۰ درصد و سه خانه ورزش روستایی در روستا‌های این شهرستان با پیشرفت ۱۰۰درصد همچنین بازسازی رختکن ورزشگاه صدرآباد با پیشرفت ۱۰۰درصد از دیگر فعالیت‌های اداره ورزش و جوانان شهرستان اشکذر است.

او ادامه داد: اصلاح نور، دوش‌های آب، جکوزی و موتورخانه استخر شادروان کلانتریان با پیشرفت ۱۰۰ درصد نیز با پیگیری‌ها و تلاش اداره ورزش و جوانان شهرستان اشکذر انجام شده است.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/QkUnK