مراسم گرامیداشت یاد و خاطره شهدای هفته دولت شهیدان رجایی و باهنر و شهیدان کارمند شهرستان اشکذر با حضور نماینده مردم یزد و اشکذر، فرماندار شهرستان اشکذر، کارمندان دولت و خانواده های آنها در حسینیه شهدا برگزار شد.

به گزارش اشکذر خبر؛ مراسم گرامیداشت یاد و خاطره شهدای هفته دولت شهیدان رجایی و باهنر و شهیدان کارمند شهرستان اشکذر با حضور محمد صالح جوکار نماینده مردم یزد و اشکذر، روح الله ردائی فرماندار شهرستان اشکذر، کارمندان دولت و خانواده های آنها در حسینیه شهدا برگزار شد.

جوکار نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس نیز در این مراسم با بیان اینکه از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی با فتنه های بسیار مواجه شدیم، اظهار داشت: ما در پی هر فراز و نشیبی درسی گرفتیم که این درس‌ها سبب حفظ انقلاب اسلامی شد.

نماینده مردم و اشکذر به تشریح حوادث سالهای اول پیروزی انقلاب و ترورها و اقدامات منافقان در دهه ۶۰ پرداخت و بیان کرد: ترورهایی که اتفاق افتاد، هر دو حاصل حضور جریان نفوذ بود و این همان مسئله ای است که رهبر معظم انقلاب نیز به آن هشدار دادند.

وی با نگاهی به اقدامات دولت های گذشته تصریح کرد: ما از دولت سیزدهم انتظارات و توقعات بسیاری داریم و خوشبختانه این انتظارات تا حدی برآورده شده زیرا دولتی که هر ۱۲ روز یکبار در روز تعطیلی کشور به میان مردم برود و مشکلات مردم را ببیند و برای آن برنامه ریزی کند، می تواند دولت الگویی باشد.

جوکار اظهار داشت: دولت باید آنچه در توان و ظرفیت دارد، پای کار مردم بگذارد همانگونه که وقتی کرونا آثار روانی شدیدی در جامعه حاکم کرده بود، این دولت توانست با واردات واکسن نجات بخش جان مردم باشد که این در سایه اراده محکم خدمتگزاران مردم انجام شد.

نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس با اشاره به اقدامات دولت در حوزه مسکن اظهار داشت: ما در دولت قبل یک واحد در استان یزد نساختیم و هر چه بود، تکمیل واحدهای قبلی بود اما امروز نهضت ساخت مسکن در کشور آغاز شده و دولت خود را موظف می‌سازد که این مسکن را بسازد و اگر نهضت مسکن سازی راه بیفتد، قفل بر اقتصاد و تولید هم باز خواهد شد.

جوکار همچنین به تشریح اتفاقات رخ داده در مذاکرات پرداخت و گفت: آمریکا امروز دو راه بیشتر ندارد یا باید توافق کند یا باید هزینه های طی کردن این راه را بپردازد و خودش خوب می داند که این هزینه ها چیست.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اتفاقات خوبی که در استان یزد در حال رخ دادن است، تصریح کرد: با اطمینان می‌گویم که در این دوران، فعالتر از استاندار فعلی کسی را ندیدم و پیگیری هایی که از مرکز می شود، شرایط خوبی را برای استان در آینده ای نزدیک رقم خواهد زد.

جوکار همچنین اظهار داشت: هم اکنون همدلی بسیار خوبی میان دولت و مجلس وجود دارد که امیدواریم در سایه این همدلی، کشور در مسیر توسعه قرار گیرد و مشکلات مردم به ویژه در حوزه اقتصاد یکی پس از دیگری برطرف شود.

 

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/D7ye0