اشکذر خبر

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec

افزایش تیم های گشت در محورهای مواصلاتی استان همزمان با ایام تعطیلات

شناسه خبر : 53000 | تاریخ انتشار : : 13 خرداد 1395 - 9:49 | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر خبر(اشکذر نیوز)،سرهنگ مظفری از آمادگی پلیس راه استان برای اجرای تمیهدات بیست و هفتمین سالگرد ارتحال امام خبر داد. رئیس پلیس راهور استان به برنامه ریزی های صورت گرفته با دستگاههای اجرایی دخیل در این راستا اشاره و گفت: در این جلسه مصوب شد دو دستگاه خودرو توسط پلیس راه استان اتوبوس […]

به گزارش اشکذر خبر(اشکذر نیوز)،سرهنگ مظفری از آمادگی پلیس راه استان برای اجرای تمیهدات بیست و هفتمین سالگرد ارتحال امام خبر داد.

رئیس پلیس راهور استان به برنامه ریزی های صورت گرفته با دستگاههای اجرایی دخیل در این راستا اشاره و گفت: در این جلسه مصوب شد دو دستگاه خودرو توسط پلیس راه استان اتوبوس ها را اسکورت نماید و کلیه اتوبوس ها ساعت خود را در پلیس راه اردکان ثبت کنند و هم چنین اتوبوس ها ملزم به رعایت کلیه ضوابط و مقررات راهنمایی رانندگی هستند.
سرهنگ مظفری افزود: از تردد اتوبوس ها ی فاقد استاندارد ، درون شهری و دولتی جلوگیری خواهد شد و باید سمت راست اتوبوس پارکینگ شماره نه درج شده باشد و در طول مسیر بسیجی یار هایی که در هر اتوبوس در نظر گرفته شده با اسکورت ها هماهنگی لازم را داشته باشند.

وی به افزایش تیم های گشت در ایام تعطیلات در محورهای مواصلاتی استان خبر دادو گفت: پلیس راهور استان با تمامی تجهیزات و امکانات به طور محسوس و غیر محسوس در تمامی محورهای حضور دارند و با رانندگان متخلف برخورد خواهند داشت ضمن اینکه تردد کامیون در مناطق ییلاقی ما ممنوع می باشد و حتی الامکان راکبان موتورسیکلت از کلاه ایمنی استفاده کنند تا شاهد کاهش حوادث جاده ای باشیم.

5

4

3

2

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/s0AxG

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec