اشکذر خبر

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec

فرمانده نیروی انتظامی یزد از سرپرست مخابرات تقدیر کرد

شناسه خبر : 91048 | تاریخ انتشار : : 03 اردیبهشت 1399 - 7:54 | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر خبر به نقل از روابط عمومی مخابرات منطقه یزد، در نشستی که با حضور مدیران و روسای مخابرات منطقه یزد و نیروی انتظامی استان برگزار گردید، مزیدی معاون اجتماعی نیروی انتظامی بر ضرورت تعامل سازنده دو مجموعه  مخابرات و نیروی انتظامی استان تاکید کرد. در ادامه سرپرست مخابرات منطقه یزد اظهار داشت: […]

به گزارش اشکذر خبر به نقل از روابط عمومی مخابرات منطقه یزد، در نشستی که با حضور مدیران و روسای مخابرات منطقه یزد و نیروی انتظامی استان برگزار گردید، مزیدی معاون اجتماعی نیروی انتظامی بر ضرورت تعامل سازنده دو مجموعه  مخابرات و نیروی انتظامی استان تاکید کرد.

در ادامه سرپرست مخابرات منطقه یزد اظهار داشت: با تلاش و زحمات ارزنده نیروی انتظامی استان در بخش محافظت و پاسداری از تجهیزات مخابراتی در وضعیت مطلوبی قرار دارد و این امر شایسته تقدیر و تشکر می باشد و مخابرات منطقه برای هرگونه تعامل و همکاری با نیروی انتظامی آماده می باشد.

در پایان این نشست، مزیدی با اهدا تقدیرنامه ای از سوی محمدرضا میرحیدری فرمانده نیروی انتظامی استان از همکاری زارع سرپرست مخابرات و همکارانشان در اطلاع رسانی و آموزش همگانی با رویکرد اجتماعی پیشگیری از شیوع ویروس کرونا تشکر و قدردانی کرد.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/o29LY

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec