• کد خبر: 92236
   منتشر کننده: علی مشیری نیا (سردبیر)
    تاریخ انتشار: سه شنبه 3 تیر 1399 - 19:28
  فرمانده سپاه الغدیر استان یزد: همواره نیاز به رهنمودهای ائمه جمعه داریم و سپاه و بسیج آمادگی لازم برای خدمت به مردم در همه زمینه‌ها بر اساس رهنمودهای ائمه جمعه مناطق مختلف استان یزد را دارد.

  به گزارش اشکذر خبر؛ سردار پورشمسی فرمانده سپاه الغدیر استان یزد با حجه الاسلام طالبیان امام جمعه اشکذر دیدار کرد.

  در این دیدار که با همراهی فرمانده و جانشین ناحیه بسیج اشکذر صورت گرفت سردار پورشمسی با بیان اینکه ائمه جمعه؛ نمایندگان ولی فقیه در استان یزد و شهرها هستند؛ گفت: همواره نیاز به رهنمودهای ایشان داریم و سپاه و بسیج آمادگی لازم برای خدمت به مردم در همه زمینه ها بر اساس رهنمودهای ائمه جمعه را دارد.

  بنابر این گزارش سرهنگ هاتفی نیز ضمن برشمردن برخی از اقدامات ناحیه بسیج اشکذر در طول فرماندهی خود و سرهنگ امامی؛ بویژه در مواجهه با بیماری کرونا ویروس بر ضرورت همدلی و همکاری ادارات و دستگاه‌های دولتی شهرستان اشکذر با محوریت و هدایت ائمه جمعه مناطق این شهرستان تاکید نمود.

  در پایان این دیدار حجه الاسلام طالبیان نیز ضمن بیان اینکه سپاه و بسیج پس از انقلاب یکی از نیروهای همیشه در صحنه بوده و براساس رسالت خود چنانکه از نام آن هم پیداست به پاسداری از انقلاب اسلامی موفق عمل نموده است؛ اظهار داشت: انشاءالله در اینده نیز با امید و توکل به خداوند متعال و استمداد از ائمه اطهار این نهاد اتقلابی راه را ادامه خواهند داد.

  لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/k0mDc

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *