اشکذر خبر

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124

فرمانده جدید نیروی انتظامی شهرستان اشکذر معرفی شد

شناسه خبر : 92972 | تاریخ انتشار : : 09 مرداد 1399 - 11:46 | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر خبر؛ آیین تکریم و معارفه فرمانده جدید انتظامی شهرستان اشکذر، با حضور سرهنگ هاشمی فر جانشین فرمانده انتظامی استان یزد، هادی نسب فرماندار، حجت الاسلام طالبیان امام جمعه اشکذر، اقبالی زارچ دادستان، اعضای شورای تامین و جمعی از پرسنل نیروی انتظامی شهرستان اشکذر برگزار شد. در این مراسم امام جمعه اشکذر با […]

به گزارش اشکذر خبر؛ آیین تکریم و معارفه فرمانده جدید انتظامی شهرستان اشکذر، با حضور سرهنگ هاشمی فر جانشین فرمانده انتظامی استان یزد، هادی نسب فرماندار، حجت الاسلام طالبیان امام جمعه اشکذر، اقبالی زارچ دادستان، اعضای شورای تامین و جمعی از پرسنل نیروی انتظامی شهرستان اشکذر برگزار شد.

در این مراسم امام جمعه اشکذر با تقدیر از عملکرد نیروی انتظامی در ایجاد امنیت و آرامش در سطح شهرستان اشکذر گفت : اقتدار، عزت و روحیه خدمت رسانی به مردم از جمله ویژگی هایی است که در پرسنل نیروی انتظامی نمود عینی دارد.

طالبیان سرهنگ خدایی را فردی متدین، ولایی، فعال، تلاشگر و شناخته شده در بین مردم دانست و از زحمات ایشان در حوزه نیروی انتظامی و برقرای امنیت در شهرستان تقدیر و تشکر کرد.

در ادامه این مراسم فرماندار شهرستان اشکذر با تاکید بر رعایت اخلاق حسنه با مردم در انجام ماموریت های نیروی انتظامی گفت: سرهنگ خدایی از فرماندهان بسیجی و خوش اخلاق این شهرستان بود که در برخورد با مردم با مهربانی و عطوفت رفتار می کرد.

هادی نسب اظهار داشت: سرهنگ گل محمدی از نیروهای فعال بوده که چندین سال سابقه فعالیت در شهرستان اشکذر دارد و با توجه به شناخت کاملی که از مجموعه این شهرستان دارد؛ می تواند ماموریت های نیروی انتظامی را به نحو مطلوبی دنبال و اجرایی کند.

وی ادامه داد: در سایه تعامل و همکاری اعضای شورای تامین و حمایت های هم جانبه دستگاه قضایی کاهش نسبی وقوع جرائم و در نتیجه آرامش و امنیت پایدار را برای مردم فهیم شهرستان به دنبال داشته است.

فرماندار اشکذر خاطر نشان کرد: با توجه به نزدیکی شهرستان اشکذر به مرکز استان انتظار می رود با مساعدت های فرماندهی انتظامی استان بتوانیم با ارتقای سطح امکانات فعلی شهرستان اشکذر؛ این شهرستان حامی و پشتیبان مناسبی برای ماموریت های مرکز استان باشد.

جانشین فرمانده انتظامی استان یزد نیز در این مراسم گفت: نیروی انتظامی امروز با بهره گیری از نیروی انسانی مومن، متعهد و کارآمد به دنبال تحقق منویات فرماندهی معظم کل قوا و برقراری امنیت و آرامش پایدار در کشور است.

سرهنگ محمدرضا هاشمی فر تصریح کرد: بدون شک مشارکت مسئولان و مردم با مجموعه نیروی انتظامی در راستای ارتقاء احساس امنیت در جامعه مهم است و می تواند بستر و زمینه را برای شناسایی تهدید و آسیب ها و برنامه ریزی مقابله با این تهدیدها فراهم کند.

وی ایمان، اقتدار، هوشیاری و ارتقا بینش بصیرتی کارکنان را از جمله ویژگی های نیروی انتظامی دانست و افزود: نیروی انتظامی بر مبنای این چهار ویژگی و با رویکرد مردم محوری به مردم خدمت خالصانه و صادقانه می کند.

در پایان این جلسه از زحمات سرهنگ علیرضا خدایی تقدیر و سرهنگ دوم مهدی گل محمدی به عنوان فرمانده جدید انتظامی شهرستان اشکذر معرفی شد.

 

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/uNKNU

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124