• کد خبر: 757
   منتشر کننده: مدیرمسئول (علیرضا عسکری )
    تاریخ انتشار: جمعه 3 خرداد 1392 - 09:34

  فرماندار یزد در پیامی سوم خرداد ماه سالروز آزادسازی خرمشهر را گرامی داشت.

  به گزارش روابط عمومی فرمانداری یزد، عزیزا…سیفی در این پیام با بیان اینکه سوم خرداد روزمقاومت و پیروزی وسالروزآزادسازی  خرمشهر قهرمان به دست رزمندگان پرتوان اسلام آورده است فتح خرمشهر جلوه ای زیبا از پیروزی حق برباطل واستمرارتحقق وعده پیروزی مستضعفان برمستکبران است .

  فرماندار خاطر نشان کرده است بی شک آزادی خرمشهر عزیز را باید مرهون تلاش و استقامت رزمندگان خود باور و خدا محوری دانست که با سر دادن شعار آزادی و آزادگی و تبعیت از رهنمودهای رهبر و مقتدای خویش داستان عشق و دلدادگی  به ولایت را ماندگار نمودند.

  وی با اشاره به برگزاری دو انتخابات سرنوشت ساز ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا در خردادماه افزوده است: ملت بصیر ایران اسلامی با حضور گسترده خود در پای صندوقهای رأی ضمن خلق یک حماسه ی سیاسی  دیگر تحقق بخش منویات رهبر فرزانه انقلاب اسلامی خواهند بود.

  سیفی در پایان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای ۸ سال دفاع مقدس به خصوص شهیدان آزاد سازی خرمشهر  از مردم دارالعباده یزد خواست تا با شرکت در ویژه برنامه های سالروز فتح خرمشهر و یادآوری خاطرات آن ایام به نسل جوان در حفظ دستاوردهای انقلاب اسلامی قدم بردارند.

  لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/xHBuN

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *