اشکذر خبر

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec

فرماندار شهرستان اشکذر پیام تبریک صادر کرد

شناسه خبر : 92452 | تاریخ انتشار : : 14 تیر 1399 - 14:10 | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر خبر؛ هادی هادی‌نسب فرماندار اشکذر با صدور پیامی فرا رسیدن ۱۴ تیر ماه روز شهرداری ها و دهیاری ها را تبریک گفت. هادی هادی نسب در پیام خود آورده است: ۱۴ تیرماه روز شهرداری‌ها و دهیاری‌ها فرصت مناسبی است تا عملکرد مدیران شهری و روستایی را در مسیر خدمتگزاری به مردم برای […]

به گزارش اشکذر خبر؛ هادی هادی‌نسب فرماندار اشکذر با صدور پیامی فرا رسیدن ۱۴ تیر ماه روز شهرداری ها و دهیاری ها را تبریک گفت.

هادی هادی نسب در پیام خود آورده است:

۱۴ تیرماه روز شهرداری‌ها و دهیاری‌ها فرصت مناسبی است تا عملکرد مدیران شهری و روستایی را در مسیر خدمتگزاری به مردم برای فراهم ساختن فضایی مطلوب بر اساس قابلیت ها و ظرفیت ها ارج نهاده و ضمن قدردانی از فعالیت های خالصانه و شبانه روزی خادمان مردم در این عرصه، به ارزیابی عملکرد و فعالیت های این نهاد اجتماعی به منظور ارتقای سطح خدمت رسانی به مردم پرداخته شود.

نقش امروز شهرداری ها و دهیاری ها در توسعه و آبادانی شهرها و روستاها همواره بی بدیل بوده و ضرورت دارد شهرداران و دهیاران به عنوان منتخبین شوراهای اسلامی با هم‌افزایی و تعامل مناسب با شوراها، مردم و مسئولان همت شبانه روزی را در سنگر خدمت رسانی مدیریت و توسعه شهرها و روستاها به کار گیرند.

اینجانب از خدمات شبانه روزی شهرداران و دهیاران و کارکنان پرتلاش شهرداری ها و دهیاری های شهرستان اشکذر تقدیر و تشکر نموده، امیدوارم با عزمی استوار و قانونمند و راهبردهای مناسب، پیشرفت و عمران و توسعه بیش از پیش را موجب گردند.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/13URN

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec