• کد خبر: 91221
   منتشر کننده: علی مشیری نیا (سردبیر)
    تاریخ انتشار: پنجشنبه 11 اردیبهشت 1399 - 00:40
  به مناسبت فرارسیدن روز جهانی کار و کارگر
  فرماندار اشکذر با صدور پیامی فرا رسیدن یازدهم اردیبهشت ماه روز جهانی کار و کارگر را به تمامی تلاشگران عرصه کار و جهاد و تولید تبریک گفت.

  به گزارش اشکذر خبر؛ هادی هادی نسب فرماندار شهرستان اشکذر با صدور پیامی؛ فرا‌رسیدن یازدهم اردیبهشت ماه روز جهانی کار و کارگر را به تمامی تلاشگران عرصه کار و جهاد و تولید تبریک گفت.

  هادی نسب در پیام خود رونق تولید در کشور و اقتصاد پویا را مرهون عزم و جدیت کارگران زحمتکش عنوان کرد و گفت: کارگران بازوان حرکت جامعه به سوی رشد، تعالی و شکوفایی هستند که لحظه‌ای از تلاش و جدیت در عرصه‌های مختلف دست برنداشته و امروز چرخ‌های تولید به دست توانای آنها در حال حرکت است.

  وی در ادامه اظهار داشت: بی شک بخش عظیمی از پیشرفت های حاصل شده در مسیر اقتصادی به برکت ایثار و مجاهدت شبانه روزی این قشر از جامعه بوده که باید قدردان زحمات این عزیزان باشیم.

  فرماندار اشکذر به نامگذاری امسال از سوی مقام معظم رهبری به نام “جهش تولید” اشاره وبرنامه‌ریزی برای ایجاد انگیزه در این قشر مولد جامعه جهت زمینه سازی رونق و جهش تولید و پیشبرد اهداف کشور در بخش‌های مختلف تولیدی، اقتصادی و صنعتی تاکید کرد.

  هادی نسب ضمن تقدیر و تشکر از همه کارگران متعهد، سختکوش و پرتلاش و ارج نهادن به زحمات تلاشگران عرصه اقتصادی، فرا رسیدن روز کار و کارگر را به جامعه بزرگ کارگری شهرستان اشکذر تبریک و تهنیت عرض نمود و ابراز امیدواری کرد با مساعدت مسئولان استان یزد مقدمات برای ارتقا نمایندگی اداره کار، تعاون و رفاه اجتماعی شهرستان به اداره مستقل جهت تحقق بهتر مطالبات این قشر زحمتکش در دومین شهرستان صنعتی استان یزد با داشتن ۱۸ هزار نفر جمعیت کارگری فراهم گردد.

  لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/lJbAA

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *