• کد خبر: 94149
   منتشر کننده: علی مشیری نیا (سردبیر)
    تاریخ انتشار: شنبه 22 شهریور 1399 - 18:39
  فرماندار شهرستان اشکذر: در صورت مشاهده اشتغال اتباع بیگانه در نانوایی‌ها و دیگر مراکز مرتبط با مواد غذایی؛ بصورت جدی برخورد می‌شود و با متولیان هیچگونه مماشاتی نخواهیم کرد.

  به گزارش اشکذر خبر؛ هادی هادی‌نسب فرماندار شهرستان اشکذر در پنجمین جلسه کارگروه آرد و نان این شهرستان در سال جاری از ممنوعیت اشتغال اتباع بیگانه در مراکز و فروشگاه‌های موادغذایی بخصوص نانوایی‌ها خبر داد و افزود: در صورت مشاهده اشتغال اتباع بیگانه در نانوایی‌ها و دیگر مراکز مرتبط با مواد غذایی؛ به صورت جدی برخورد و با متولیان هیچگونه مماشاتی نخواهیم کرد.

  هادی‌نسب در ادامه این نشست با بیان اینکه سلامت مردم را با هیچ چیز دیگری عوض نمی‌کنیم؛ اظهار داشت: فروش نان بدون بسته‌بندی و برند در فروشگاه‌های مواد غذایی شهرستان ممنوع است و فروشگاه‌ها و سوپرمارکت‌ها می‌توانند با خرید نان دارای لیبل و برند از نانوایی‌های آزادپز دارای مجوز، نیاز مشتریان خود را مرتفع سازند.

  رئیس کارگروه آرد و نان شهرستان اشکذر با اشاره به عوامل تاثیرگذار در ارتقای سلامت نان و جلب رضایتمندی مردم بر ادامه فعالیت جدی اکیپ ویژه نظارت و بازرسی بر تمام نانوایی‌ها بصورت سرزده و بدون هماهنگی قبلی تاکید کرد.

  خاطر نشان میگردد؛ در این جلسه درخصوص مشکلات و مسائل برخی از نانوایی‌های شهرستان اشکذر از جمله  میزان سهمیه، نحوه توزیع آرد، قیمت نان، ساعات پخت، تعطیلی مجاز، وزن چانه و… بحث و تصمیم‌گیری شد.

  لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/E8WcY

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *