• کد خبر: 86892
   منتشر کننده: علی مشیری نیا (سردبیر)
    تاریخ انتشار: شنبه 16 آذر 1398 - 15:09
  با هدف بررسی وضعیت کتابخانه‌های عمومی اشکذر فرماندار این شهرستان ازکتابخانه های عمومی بازدید کرد.

  به گزارش اشکذر خبر؛ به نقل از روابط عمومی اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان اشکذر؛ هادی هادی‌نسب فرماندار شهرستان اشکذر به همراه مهدی جعفری‌پور شهردار اشکذر به منظور بررسی وضعیت کتابخانه‌های عمومی این شهرستان از کتابخانه‌های عمومی شهرستان اشکذر بازدید و از نزدیک با مشکلات و کمبودهای کتابخانه‌های عمومی این شهرستان آشنا شد.
  هادی‌نسب با اشاره به اهمیت مطالعه و کتابخوانی در ارتقای فرهنگ جامعه، از زحمات تمامی همکاران کتابخانه‌های عمومی این شهرستان که با وجود محدودیت‌ها، فعالیت‌های ارزشمندی انجام می‌دهند، تقدیر و تشکر کرد.
  وی افزود: با توجه به پیشینه تاریخی این شهرستان، تلاش مضاعفی باید در راستای پررنگ کردن فرهنگ مطالعه و کتابخوانی در جهت معرفی مشاهیر و مفاخر تاریخی صورت گیرد.
  هادی‌نسب اظهار داشت: انجام اقدامات مثبت و خلاقانه در جهت گسترش فرهنگ مطالعه و کتابخوانی در ارتقای شاخص‌های جامعه و پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی بسیار موثر است.
  وی در ادامه به لزوم اجرای طرح تکریم ارباب رجوع و میز خدمت تاکید کرد و گفت: احترام به حقوق دیگران و رعایت حقوق شهروندی از اقدامات الزام آور دستگاه های اجرایی است.
  ولی الله حفیظی، رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان اشکذر نیز در این بازدید با ارائه گزارشی از عملکرد کتابخانه‌های عمومی شهرستان اشکذر و مشکلات و کمبودهای کتابخانه‌های عمومی گفت: دوکتابخانه روستایی و سه کتابخانه شهری در کل شهرستان دایر است.
  در پایان این بازدید هادی نسب قول مساعدت و همکاری در رابطه با فضا سازی و رفع مشکلات و کمبودهای کتابخانه‌های عمومی شهرستان را داد.

  لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/CIWdr

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *