اشکذر خبر

تبلیغات
iau
car
ads
farntec
124

فرماندار شهرستان اشکذر از پروژه‌های آب‌خیزداری بخش خضرآباد بازدید کرد

شناسه خبر : 94957 | تاریخ انتشار : : 24 آبان 1399 - 0:21 | ارسال توسط :

فرماندار شهرستان اشکذر در حاشیه بازدید از پروژه‌های آب‌خیزداری بخش خضرآباد؛ خواستار تسریع در روند واگذاری اراضی مورد نیاز جهت پروژه‌های مسکن مهر و همچنین  پهنه دامداری در بخش‌های مرکزی و خضرآباد از سوی اداره‌ کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان یزد شد.

به گزارش اشکذر خبر به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان اشکذر؛ با عنایت به کاهش دمای هوا و پیش‌بینی‌های سازمان هواشناسی مبنی بر افزایش میزان بارندگی‌ در سطح این شهرستان؛ هادی هادی‌نسب فرماندار شهرستان اشکذر با همراهی جمعی از مدیران استانی و شهرستانی از بندهای خاکی و پروژه‌های آب‌خیزداری بخش خضرآباد بازدید کرد.

در حاشیه این بازدید که محمدرضا آخوندی مدیرکل منابع طبیعی و آب‌خیزداری استان یزد نیز حضور داشت؛ فرماندار شهرستان اشکذر بر تسریع در روند اجرای فعالیت‌ها و اقدامات آب‌خیزداری در راستای کنترل سیل و کاهش خسارات احتمالی به مناطق پایین دست، حفظ اراضی کشاورزی و مسکونی و همچنین افزایش سطح آب سفره‌های زیرزمینی تأکید کرد.

هادی‌نسب در ادامه با اشاره به مشکلات و مسائل مربوط به حوزه مسکن شهرستان اشکذر؛ خواستار  مهر و همچنین  پهنه دامداری در بخش‌های مرکزی و خضرآباد از سوی اداره‌کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان شد.

خاطر نشان میگردد؛ علی رغم پیگیری‌های متعدد و نیز گلایه‌مندی فرماندار اشکذر از عدم پاسخگویی و عدم اداره مسکن و شهرسازی در این شهرستان هنوز اقدام مناسبی در جهت جانمایی زمین ما عوض طرح مسکن ملی جوانان، مسکن مهر، مهر خانواده‌های دو معلولی و مسکن خانواده‌های شهدا و ایثارگران انجام نشده است.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/y7lWc

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
iau
car
ads
farntec
124