اشکذر خبر


فرماندار شهرستان اشکذر از نویسنده مجومردی تجلیل کرد

شناسه خبر : 96998 | تاریخ انتشار : : 04 اسفند 1399 - 15:45 | ارسال توسط :

فرماندار شهرستان اشکذر ضمن تقدیر و تشکر از نگارش کتاب «روزهای تلخ» اثر هما کرمی، حمایت خود را جهت انتشار کتاب سوم این نویسنده با نام «خان‌زاده» با همکاری اداره آموزش و پرورش این شهرستان اعلام کرد.

به گزارش اشکذر خبر؛ طی مراسمی با حضور هادی هادی‌نسب فرماندار شهرستان اشکذر، رؤسای ادارات بهزیستی و آموزش و پرورش این شهرستان و شهردار مجومرد از “هما کرمی” نویسنده مجومردی کتاب «روزهای تلخ» تجلیل به عمل آمد.

هادی‌نسب در این مراسم به جایگاه تفکر و نویسندگی در اسلام اشاره و خاطرنشان کرد: ارزش هر قلم به پیام آن است چرا که نویسندگان جزء نوابغ و پیشرو در ایجاد تغییر و تحول در جوامع هستند.

هادی‌نسب در ادامه ضمن تقدیر و تشکر نگارش کتاب «روزهای تلخ» اثر هما کرمی، حمایت خود را جهت انتشار کتاب سوم این نویسنده با نام «خان‌زاده» با همکاری اداره آموزش و پروش شهرستان اشکذر اعلام کرد.

گفتنی است فرماندار شهرستان اشکذر و شهردار مجومرد در پایان این مراسم با ارائه لوح سپاس از تلاش‌های هما کرمی در راستای رشد و اعتلای فرهنگ و هنر شهرستان اشکذر تقدیر و تشکر کردند؛ همچنین دومین کتاب هما کرمی با عنوان «غریبه» در دست انتشار است و سومین کتاب وی با عنوان «خان‌زاده» در دست نگارش است.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/YwKgX

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *