اشکذر خبر

پیشنهاد ویژه
تبلیغات
basij
iau
farntec
kilinik
car

فرماندار شهرستان اشکذر از برگزاری مراسم گرامیداشت یوم‌الله ۱۳ آبان خبر داد

شناسه خبر : 102227 | تاریخ انتشار : : 10 آبان 1400 - 18:01 | ارسال توسط :

فرماندار شهرستان اشکذر از برگزاری مراسم گرامیداشت یوم‌الله ۱۳ آبان با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی در این شهرستان خبر داد.

به گزارش اشکذر خبر؛ هادی هادی‌نسب در جلسه هماهنگی گرامیداشت یوم‌الله ۱۳ آبان که با حضور جانشین مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان و جمعی از مدیران و مسئولان ادارات این شهرستان در سالن کوثر فرمانداری برگزار شد؛ از برگزاری مراسم این روز در فضای باز و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی خبر داد.

هادی‌نسب با اشاره به همزمانی مناسبت‎‌های روز دانش‌آموز و روز ملی مبارزه با استکبار جهانی در یوم‌الله ۱۳ آبان، بر ضرورت ترویج فرهنگ استکبارستیزی در بین دانش‌آموزان تأکید و خاطرنشان کرد: یوم‌الله ۱۳ آبان فرصت مغتنمی برای بیان چرایی استکبارستیزی و انتقال پیام بسیار مهم تسخیر لانه جاسوسی به نسل جوان و نوجوان است.

هادی‌نسب در ادامه همچنین با اشاره به مصوبات هشتاد و نهمین جلسه ستاد ملی مدیریت کرونا مبنی بر بلامانع بودن برگزاری مراسم ۱۳ آبان به صورت تجمع در فضای آزاد با رعایت پروتکل‌های بهداشتی، از برگزاری مراسم گرامیداشت یوم‌الله ۱۳ آبان در روز پنج‌شنبه هفته جاری با محوریت آموزش و پرورش و با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی در فضای کاملاٌ باز در شهرستان اشکذر خبر داد و افزود: تمام دستگاه‌های اجرایی موظفند با تمام توان برای برگزاری با شکوه این مراسم همکاری کنند.

وی همچنین بر آماده سازی داخلی و بیرونی ادارات و فضاسازی بصری شهری متناسب با یوم‌الله ۱۳ آبان و استفاده از فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی در راستای گرامیداشت این مناسبت مهم تأکید کرد.

حجه‌الاسلام پورقیومی مسئول شورای هماهنگی و رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان اشکذر نیز با بیان برنامه‌های پیشنهادی گرامیداشت یوم‌الله ۱۳ آبان خواستار همکاری و تعامل همه اعضای حاضر در جلسه در برگزاری هرچه باشکوه‌تر این مراسم شد.

گفتنی است در این جلسه مواردی چون ضرورت رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی، تبلیغات میدانی و محیطی گسترده در سطح شهرها و روستاها‌، برقراری و حفظ نظم و امنیت پیرامونی محل تجمع و مسیر‌های منتهی به محل برگزاری مراسم، دعوت و فراخوان برای حضور آحاد مردم، مسئولین، دانش آموزان، فرهنگیان و مربیان مدارس در مراسم گرامیداشت روز ۱۳آبان مورد تاکید قرارگرفت.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/KFGeu

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

پیشنهاد ویژه
تبلیغات
basij
iau
farntec
kilinik
car