اشکذر خبر

فرماندار شهرستان از دفتر پایگاه خبری اشکذر خبر بازدید کرد

شناسه خبر : 77802 | تاریخ انتشار : : ۱۵ آذر ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۲ | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر خبر، فرماندار، رئیس فرهنگ و ارشاد اسلامی و همچنین معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار شهرستان اشکذر از دفتر پایگاه اطلاع رسانی اشکذر خبر صبح امروز بازدید کردند. فرماندار اشکذر در این دیدار با قدردانی از پایگاه اطلاع رسانی اشکذر خبر در پوشش صریح اخبار شهرستان، گفت: اگر روابط عمومی ادارات را در […]

به گزارش اشکذر خبر، فرماندار، رئیس فرهنگ و ارشاد اسلامی و همچنین معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار شهرستان اشکذر از دفتر پایگاه اطلاع رسانی اشکذر خبر صبح امروز بازدید کردند.

فرماندار اشکذر در این دیدار با قدردانی از پایگاه اطلاع رسانی اشکذر خبر در پوشش صریح اخبار شهرستان، گفت: اگر روابط عمومی ادارات را در نظر نگیریم، اشکذر خبر تنها پایگاه اطلاع رسانی اشکذر به شمار می رود که مردم شهرستان می تواننند از طریق آن از اخبار شهرستان مطلع شوند.

علیرضا عسکری مدیر مسئول پایگاه خبری اشکذر خبر ضمن تشریح عملکرد سال گذشته و ارائه برنامه‌های بلند مدت این پایگاه خبری، افزود: متأسفانه تعامل روابط عمومی ادارات با رسانه‌های شهرستان نیازمند تقویت است که این امر با محوریت فرمانداری امکان پذیر است.

وی با بیان اینکه بخش رسانه شهرستان اشکذر نیاز به جذب نیروهای جوان و با انگیزه دارد، تصریح کرد: برنامه ریزی و رایزنی جهت برگزاری همایش تجلیل از پیشکسوتان و خبرنگاران فعال شهرستان در حال انجام است که در صورت همکاری ادارات و ارگان‌های مرتبط  این همایش در آینده‌ای نزدیک برگزار می شود.

 

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/abDnd

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تکمیل کنید *