فرماندار شهرستان اشکذر در دیدار با مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان یزد که رئیس آب و فاضلاب این شهرستان و بخشدار خضرآباد نیز وی راهمراهی می‌کردند؛ تکمیل پروژه آبرسانی مجتمع امام حسین (ع) خضرآباد و اصلاح خط انتقال آب شهری اشکذر را مورد بررسی و پیگیری قرار داد.

به گزارش اشکذر خبر؛ های هادی نسب فرماندار شهرستان اشکذر در دیدار با اصغر ریاضتی مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان یزد که رئیس آب و فاضلاب این شهرستان و بخشدار خضرآباد نیز وی راهمراهی می‌کردند؛ تکمیل پروژه آبرسانی مجتمع امام حسین (ع) خضرآباد و اصلاح خط انتقال آب شهری اشکذر را مورد بررسی و پیگیری قرار داد.

هادی نسب در این نشست با اشاره به ضرورت رفع مشکلات آب روستاهای بخش خضرآباد، تسریع در عملیات اجرایی لوله‌گذاری و احداث مخازن فاز دوم مجتمع آبرسانی امام حسین را خواستار شد.

وی همچنین به اشاره به عملیات عمرانی شهرداری و ایجاد باند دوم مسیر ارتباطی چرخاب- اشکذر، خاطرنشان کرد: با توجه به عبور خط انتقال آب شهری اشکذر از این مسیر در صورت بروز مشکل، آبرسانی به اشکذر، مجومرد، فیروزآباد و شهرک صنعتی نیکو با بحرانی جدی مواجه خواهد شد و نیازمند پیگیری و توجه جدی است.

براساس این گزارش مقرر گردید با همکاری فرمانداری، شهرداری و شرکت آب و فاضلاب، نسبت به اصلاح خط لوله ۵۰۰ انتقالی از مخزن زمینی آب شهری به طول ۵٫۵ کیلومتر اقدام گردد.

همچنین باتوجه به تأمین اعتبارات موردنیاز عملیات اجرایی فاز دوم مجتمع آبرسانی امام حسین (ع) که متشکل از ۱۵ مخزن و ۹ ایستگاه پمپاژ آب و ۳۴ کیلومتر لوله‌گذاری است، مقرر گردید با مشخص شدن پیمانکاران موردنیاز، عملیات اجرایی این پروژه جهت آبرسانی به روستاهای بخش خضرآباد تسریع گردد.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/ihpcn