• کد خبر: 92950
   منتشر کننده: علی مشیری نیا (سردبیر)
    تاریخ انتشار: چهارشنبه 8 مرداد 1399 - 16:10
  نماینده یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی:
  نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی با حضور در فرمانداری اشکذر با هادی هادی نسب فرماندار، معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی و بخشداران مرکزی و خضرآباد دیدار و در خصوص مسائل این شهرستان بحث و تبادل نظر کرد.

  به گزارش اشکذر خبر؛ محمد صالح جوکار نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی با حضور در فرمانداری شهرستان اشکذر با هادی هادی نسب فرماندار، معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی و بخشداران مرکزی و خضرآباد دیدار و در خصوص مسائل این شهرستان بحث و تبادل نظر کرد.

  در این دیدار فرماندار شهرستان اشکذر گفت: با برنامه ریزی و برگزاری جلسات متعدد به دنبال پیگیری مسائل و مشکلاتی از شهرستان هستیم که سالیان متمادی بلاتکلیف مانده اند.

  هادی نسب با بیان اینکه مشکلات زیادی در ابعاد مختلف اجرایی اعم از فرسوده بودن ساختمان ادارات، مسائل مرتبط با ارتقاء ادارات از نمایندگی به اداره مستقل و پروژه های عمرانی نیمه تمام وجود دارد، افزود: نمی توان مدعی بود که همه مشکلات در کوتاه مدت قابل حل است لذا باید با برنامه ریزی و با همفکری نماینده مردم این شهرستان در مجلس شورای اسلامی موضوعات را مورد به مورد و تا رسیدن به نتیجه نهایی پیگیری کرد.

  در ادامه این دیدار نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی گفت: باید با یک همت جمعی و با تعامل موثر دستگاه های اجرایی نسبت به حل مسائل و مشکلات کلان شهرستان اشکذر که به نتیجه نرسیده و بلاتکلیف مانده اقدام و پیگیری کرد.

  در پایان جوکار از فرماندار اشکذر درخواست کرد تا مسائل و مشکلات را بر مبنای اولویت بندی شهرستان به صورت مکتوب و جهت پیگیری ارائه نمایند.

  لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/Z6qei

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *