اشکذر خبر

فرماندار اشکذر شهادت سومین مدافع سلامت استان را تسلیت گفت

شناسه خبر : 93525 | تاریخ انتشار : : ۰۱ شهریور ۱۳۹۹ - ۲۳:۴۸ | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر خبر به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان اشکذر؛ در پی شهادت مرضیه محمدی زربند؛ هادی هادی‌نسب فرماندار شهرستان اشکذر طی صدور پیامی شهادت این شهیده‌ی خضرآبادی را تسلیت گفت. بنابر این گزارش درمتن پیام تسلیت هادی‌نسب آمده است: انا لله و انا الیه راجعون خبرشهادت سومین شهید مدافع سلامت، “مرضیه محمدی […]

به گزارش اشکذر خبر به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان اشکذر؛ در پی شهادت مرضیه محمدی زربند؛ هادی هادی‌نسب فرماندار شهرستان اشکذر طی صدور پیامی شهادت این شهیده‌ی خضرآبادی را تسلیت گفت.

بنابر این گزارش درمتن پیام تسلیت هادی‌نسب آمده است:

انا لله و انا الیه راجعون
خبرشهادت سومین شهید مدافع سلامت، “مرضیه محمدی زربند” که در سالروز بزرگداشت حکیم ابوعلی سینا و روز پزشک و در خط مقدم مبارزه با بیماری منحوس کرونا، جان خود را از دست داد، موجب تأثر و تألم فراوان گردید. بی‌تردید خدمات بی شائبه کارشناس بهداشت حرفه‎‌ای، که عمر خود را وقف خدمت به بندگان خدا کرد، در نزد خداوند متعال محفوظ بوده و دعای خیر بیماران بهترین توشه برای آخرت ایشان خواهد بود.
ضمن ابراز همدردی با خانواده آن مرحومه، فقدان اندوه‌بار این کارشناس حاذق و دلسوز را به خانواده سوگوار ایشان، مردم شهیدپرور بخش خضرآباد و جامعه فرهیخته و خدوم بهداشت و درمان استان یزد تسلیت عرض نموده و برای آن مرحومه علو درجات و رحمت و مغفرت واسعه الهی و برای بازماندگان محترمش صبر و شکیبایی مسالت دارم.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/rXKcm

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تکمیل کنید *