روح‌الله ردائی گفت: علاوه بر مشوق‌های مالی در حوزه ازدواج، جریان‌سازی فرهنگی می‌تواند بیشترین اثرگذاری را در تسهیل در امر ازدواج برجای گذارد.

به گزارش اشکذر خبر،ستاد ساماندهی امور جوانان به ریاست روح‌الله ردائی فرماندار و با حضور امام جمعه اشکذر، مدیرکل ورزش و جوانان استان و جمعی از مدیران دستگاه‌های عضو با مباحث مختلف مربوط به جوانان و ازدواج تشکیل جلسه داد.

ردائی در این نشست با اشاره به مشوق‌های متعدد در حوزه ازدواج، خاطرنشان کرد: بیشترین اثرگذاری در حوزه ازدواج، بحث فرهنگی و جریان‌سازی فرهنگی است؛ برخی از مشاوره‌های اشتباه باید اصلاح گردد؛

وی افزود: زمان در گذر است و قبل از اینکه دیر شود باید در این حوزه به امور پایه و بنیادین توجه ویژه داشت و ردیف اعتباری قابل توجه به این موضوع اختصاص داد.

فرماندار شهرستان اشکذر در ادامه با تأکید بر جدیت در بحث اوقات فراغت در دستگاه‌های فنی و حرفه‌ای و مدیریت آموزش و پرورش و ورزش و جوانان، تصریح کرد: انتظار می‌رود متولیان امر با هم‌افزایی و بصورت هدفمند در این خصوص برنامه‌ریزی کنند.

گفتنی است خانواده و ازدواج، جشن وصال، آموزش‌های قبل از ازدواج، مشاوره زوج‌های جوان، اوقات فراغت، اشتغال جوانان، استعدادیابی ورزشی، مشوق‌های ازدواج و … از جمله موضوعات مورد بحث اعضای ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان اشکذر بود.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/lhGgk